افزایش کارایی آفیس در آیپد با ارائه بروزرسانی جدید

افزایش کارایی آفیس در آیپد با ارائه بروزرسانی جدید

شرکت مایکروسافت اعلام کرده به زودی یک بروزرسانی نرم افزاری برای کاربرانی که از آفیس در آیپد استفاده می کنند عرضه خواهد کرد که شاهد قابلیت های منحصر به فرد و هوشمندانه ای خواهیم بود که کارایی بسیار زیادی برای کاربران خواهد داشت.

در این بروزرسانی شاهد اضافه شدن قابلیت های متفاوت و بسیار ایده آل هستیم که این شرکت توانایی اجرایی کردن قابلیت های بسیار متفاوت و هوشمندانه ای را دارد و می توان گفت بهترین حالت ممکن را برای کاربران آیپد به وجود خواهد آورد.

پشتیبانی از ماوس و trackpad در هنگام اجرایی کردن نرم افزار آفیس وجود خواهد داشت و ما نیز شاهد قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل از سوی شرکت آفیس برای کاربران آیپد خواهیم بود که می توانند از این ابزار ها نیز برای افزایش کارایی خود بهره مند شوند.

افزایش کارایی آفیس در آیپد می تواند نکته بسیار مناسب و کلیدی برای این محصول باشد، مایکروسافت برای تمامی کاربران خود در تمامی پلتفرم ها تا حدود زیادی خدمات فوق العاده و هیجان انگیز ارائه می دهد و ما نیز شاهد قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالتی که مایکروسافت قرار است برای کاربران خود به وجود بیاورد نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و شاهد اتفاقات هوشمندانه و جالب از سوی این شرکت نرم افزاری قدرتمند خواهیم بود که کاربران آن از بهترنی خدمات ممکن استفاده می کنند.

افزایش کارایی آفیس در آیپد

افزایش کارایی آفیس در آیپد

آیپد جزو محصولاتی می باشد که برای انجام برخی از کار های مهندسی و نظارتی فوق العاده می باشد و برای استفاده از این محصول با حجم بسیار بالا نیازمند بهره گیری از ماوس و کیبورد می باشد که هنگام کار با نرم افزار آفیس نیاز می باشد.

مایکروسافت نیز با در نظر گرفتن قابلیت های مناسب و ایده آل برای این محصول باعث می شود تا شاهد حالت های خاص و فوق العاده جذاب باشیم که این شرکت از سوی خود برای کاربران ارائه می دهد که واقعا بسیار هوشمندانه و خاص می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر