افزایش کارکنان سیاه پوست مایکروسافت تا سال ۲۰۲۵

افزایش کارکنان سیاه پوست مایکروسافت تا سال ۲۰۲۵

شرکت مایکروسافت برای مقابله با موضوع نژادپرستی اعلام کرده است تا سال ۲۰۲۵ شاهد ایجاد حالت های بسیار مناسب برای ایجاد شغل برای رنگین پوست ها خواهد شد و این شرکت در نظر دارد تا با اجرایی کردن بخش توسعه های بیشتر در خود شرکت ایجاد کند.

مایکروسافت همچنین بر این باور است که این شرکت می تواند از نظر حالت های متفاوت و مختلف راه حل های مناسب را ایجاد کند تا این شرکت ها با استفاده از یک حق بسیار بلند مدت بتوانند کارکنان سیاه پوست را با شرایط بسیار ویژه استخدام کنند.

مسئله کار و رفاه زندگی برای سیاه پوست ها در کشور آمریکا یکی از مشکلات بسیار بزرگی محسوب می شود که این شرکت دچار این اتفاقات بوده و همین نیز باعث به وجود آمدن حالت های بسیار مناسب و ویژه از سوی این شرکت هستیم.

افزایش کارکنان سیاه پوست مایکروسافت یک برنامه سیاسی اجتماعی محسوب می شود که مایکروسافت آنرا برای حمایت از جامعه سیاه پوست انجام می دهد و یک حالت ویژه کاری برای آنها به وجود می آورد که شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار متفاوت و عالی می باشیم.

مدیرعامل مایکروسافت اعلام کرده است ما شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و جذابی هستیم که از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد و قطعا شاهد حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای خواهیم بود که افراد سیاه پوست از آن رضایت کامل خواهند داشت.

افزایش کارکنان سیاه پوست مایکروسافت

افزایش کارکنان سیاه پوست مایکروسافت

مایکروسافت علاوه بر این کار، اضافه کردن تعداد کارکنان سیاه پوست به همراه بورسیه کردن رایگان افراد سیاه پوست در دانشگاه های مختلف سراسر آمریکا را به عهده گرفته بود که واقعا یک حالت بسیار متنوع و خاصی از سوی این شرکت محسوب میشد.

طبق اعلام این شرکت هیچ فرقی میان سیاه پوست و سفید پوستان در این شرکت وجود نخواهد داشت و همه کارکنان با برابری و عدالت کامل از حقوق برخوردار خواهند بود و اصلا هیچ مشکلی برای افراد وجود نخواهد داشت و هیچ تبعیضی نیز وجود نخواهد داشت.

این حرکت جالب مایکروسافت واقعا عالی و بسیار خاص می باشد و می توان گفت یک همدلی بسیار ویژه میان افراد سفید پوست و سیاهپوستان سراسر دنیا می باشد که با این کار ویژه مایکروسافت می توان به این حقیقت بزرگ دست یافت.

___ با سیمپو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر