افشای اطلاعات وب سایت تست کرونا ویروس گوگل توسط ترامپ

وب سایت تست کرونا

سهام شرکت مادر گوگل آلفا بت بیش از ۹ درصد در روز جمعه بسته شد. این اتفاق پس از آن رخ داد که رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ گفت که این غول جستجو یک وب سایت ایجاد می کند تا بتواند تشخیص دهد که آیا افراد برای کرونا ویروس جدید آزمایش شوند. اما آیا گوگل وب سایت آزمایش کرونا ویروس را توسعه داده است؟

وب سایت تست کرونا ویروس گوگل

می خواهم از گوگل تشکر کنم. گوگل قصد دارد یک وب سایت تست کرونا ویروس را ایجاد کند. بر خلاف وب سایت های گذشته، خیلی سریع انجام می شود. برای تعیین اینکه آیا این آزمایش ضروری است و تسهیل آزمایش در یک مکان مناسب در این نزدیکی هست. ما به هر حال بسیاری از مکان های بسیار پرفشاری را پشت سرمان داریم. ما به هر حال این کشور و بخش های بزرگی از جهان را تحت پوشش خود قرار می دهیم. ما اکنون نمی خواهیم در مورد جهان صحبت کنیم، اما کشورمان را بسیار محکم پوشش می دهیم. فروشگاه هایی تقریبا در هر مکان. گوگل اکنون ۱۷۰۰ مهندس دارد که در این زمینه کار می کنند. آنها پیشرفت فوق العاده ای داشته اند.

معاون رئیس جمهور ایالات متحده، مایک پنس گفت: تاریخ رونمایی این سایت شامگاه یکشنبه اعلام می شود.

وب سایت تست کرونا از شرکت وریلی خواهد بود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با این حال، همه چیز به همان شکلی که فکر می کنید روشن نیست. دیروز گوگل اعلام کرد که شرکت خواهر خود یعنی وریلی در حال همکاری با دولت فدرال برای ساختن ابزاری برای کمک به افراد برای یافتن آزمایش آزمایش کرونا ویروس است.

وب سایت تست کرونا

پاسخ گوگل

ما در حال ایجاد ابزاری برای کمک به افراد تراریخته برای آزمایش Covid-19 هستیم. در واقع در مراحل اولیه توسعه است و برنامه ریزی برای آزمایش آزمایشان در منطقه خلیج با امید به گسترش در گذشته زمان است.

ما از حمایت مقامات دولتی و شرکای صنعتی قدردانی می کنیم. و ما از مهندسین گوگل که داوطلب شده اند که بخشی از این تلاش شوند تشکر می کنیم.

این اظهارات باعث سردرگمی شدیدی در مورد جزئیات خاص تلاشها و اینکه آیا آنها در ارتباط هستند می شوند. یک منبع در گوگل اعلام کرد که رهبری شرکت از اینکه ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی هرگونه ابتکار عمل را اعلام کرد، شگفت شده شد. تقریبا هر آنچه ترامپ اظهار داشت اشتباه است. یک سایت آزمایش کرونا ویروس وجود خواهد داشت، نه از گوگل بلکه از شرکت خواهر آلفابت، شرکت وریلی.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wired

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر