اولین تصاویر هواوی P50 پرو فاش شد

امروز اولین تصاویر از گوشی هوشمند پرچمدار آینده هواوی که احتمالا هواوی P50 پرو نام خواهد داشت، به صورت آنلاین فاش شد.

اگر چه اینکه رندر های غیر رسمی هستند، اما بر اساس تصاویر ثبت اختراع ثبت شده که توسط هواوی ثبت شده اند، نمی توان گفت که تصویر کاملا بی اساس است.

هواوی P50 پرو

با توجه به تصویر، مشخصه اصلی طراحی هواوی P50 پرو ماژول دوربین عقب آن خواهد بود. که از طراحی دایره ای که از یک طرف قطع شده برخوردار است.

پیش از این گزارش هایی مبنی بر اینکه هواوی قصد دارد سری پرچمدار بعدی گوشی های هوشمند خود را در نیمه اول سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند. منبع هم ادعا می کند هواوی از پردازنده کایرین ۹۰۰۰ برای هواوی P50 پرو استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، در این گزارش آمده است که تامین کنندگام صفحه نمایش برای هواوی P50 سامسونگ و ال جی هستند. ظاهر، تامین کنندگان اکنون در حال آماده سازی برای تولید هستند. این منبع همچنین اضافه کرده است که سامسونگ و ال جی قطعا صفحه نمایش های هواوی :P50 را عرضه می کنند. با این حال مشخص نیست که آیا آنها سفارش سری هواوی میت ۵۰ را هم دریافت می کنند یا نه.

هواوی سری هواوی P50 را در نیمه اول ۲۰۲۱ رونمایی می کند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هواوی به دلیل تحریم ایالات متحده که این شرکت را از نظر سخت افزاری و نرم افزاری در تحت فشار قرار داده است، تاثیر زیادی در تجارت گوشی های هوشمند این غول چینی گذاشته است. این تحریم از سال ۲۰۱۹ وجود دارد و این شرکت موفق شد تا به حال موفق شده علی رغم این همه فشار هنوز زنده بماند.

این شرکت دسترسی به بخش تراشه های سیلیکون خود را از دست داد. و TSMC، تامین کننده تراشه های ۵ نانومتری این شرکت دیگر نمی تواند با این شرکت معامله کند. هواوی همچنان در تلاش است تا در بخش گوشی های هوشمند سرپا بایستد و اخیرا سری هواوی میت ۴۰ را با عنوان آخرین دستگاه های مجهز به پردازنده های کایرین منتشر کرده است.

اکنون این شرکت برای ادامه دادن خط پرچمدار خود باید به تولید کنندگان دیگر اعتماد کند. با وجود مشکلات، این شرکت همچنان قصد دارد پرچمداران سری هواوی P50  را در نیمه اول سال ۲۰۲۱ عرضه کند.

هواوی P50
رونمایی هواوی P50 در نیمه اول ۲۰۲۱

طبق گزارشی از TheElec، هواوی قصد دارد نسل بعدی سری پرچمدارا P خود را در نیمه اول سال ۲۰۲۱ رونمایی کند. در این گزارش همچنین آمده است که هواوی به احتمال زیاد از پردازنده کایرین ۹۰۰۰ که مبتنی بر فرایند ۵ نانومتری است، استفاده خواهد کرد.

به حر هال، این تعجب آور است که گزارشات حاکی از آن بود که هواوی کل عرضه را به سری میت ۴۰ هدایت کرده است. یو ریچارد، مدیر عامل هواوی در بیانیه قبلی گفت که سری هواوی میت ۴۰ می تواند آخرین دستگاه هایی باشند که از پردازنده کایرین استفاده می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر