سری میت ۴۰ هواوی به صورت آفلاین فاش شد

تولید کننده بزرگ چینی، هواوی به دلیل ممنوعیت اخیر که از سوی ایالات متحده وضع شده است ، مشکلاتی جدی در رابط با تراشه محصول جدید خود از میت پیدا کرده است. بر اساس این گزارش ها، سری آینده هواوی میت ۴۰ ممکن است با کمبود در عرضه مواجه شوند.

علاوه بر این سری تراشه های پرچمدار کایرین هواوی به پایان رسیده اند زیرا دیگر TSMC نمی تواند این تراشه ها را تولید کند. با این وجود هواوی هنوز در حال پیشروی است و سری میت ۴۰ به زودی به بازار عرضه خواهند شد. اگر چه گمانه زنی ها در مورد سری هواوی میت ۴۰ وجود دارد اما تا تاریخ رونمایی هیچ چیزی تایید شده و رسمی نیستند.

طبق آخرین اطلاعات چانگان دیجیتال، سری هواوی میت ۴۰ اکنون برای قرار های آفلاین در دسترس است. رزرو این گوشی هوشمند در فروشگاه تجربه هواوی موجود است و برخی از کاربران قبلا منبع را برا خرید این گوشی پیش پرداخت کرده اند. خبر که مربوط به برگه تضمین کیفیت فروشگاه اینترنتی هواوی را نشان می دهد می گوید که کاربر ۳۰۰ یوان برای میت ۴۰ پرو واریز کرده است.

با این وجود، این تصویر فقط چند رسید سپرده توسط کاربر را نشان می دهد. هر کس به راحتی می تواند این سند را جعل کند اگر چه به نظر می رسد کاملا معتبر است. انتظار می رود که این گوشی در ماه اکتبر به طور رسمی به بازار عرضه شود. جای تعجبی هم وجود ندارد که پیش فروش از دو ماه قبل تر آغاز شود. به نظر می رسد که رزرو آفلاین قبل از فروش آنلاین استراتژی خوبی باشد.

هواوی میت 40 پرو

میت ۴۰ و میت ۴۰ پرو با پردازنده ۵ نانومتری کایرین ۹۰۰۰ به بازار عرضه خواهد شد. گوشی های جدید با صفحه نمایش هایپرپرلوئیدی و طراحی سوراخ پانچ همراه است. یک ماژول بزرگ دوربین هم در پشت قرار دارد. این بزرگتر از هواوی میت ۳۰ پرو است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از نظر نرم افزاری، میت ۴۰ پرو با اندروید ۱۱، رابط کاربری EMUI 11 و خدمات موبایل هواوی از پیش نصب خواهد شد. با این حال هواوی میت ۴۰ از سیستم رابط کاربری EMUI 10.x بهره می برد.

فروش هواوی میت ۴۰ در بخش هایی از جهان محدود می شود

به گفته مدیر عامل شرکت مصرف کننده هواوی، یو چنگدونگ، درآمد فروش مشاغل مصرف کننده هواوی در نیمه اول سال به ۲۵۵.۸ میلیارد یوان رسیده است. علاوه بر این، این شرکت حدود ۱۰۵ میلیون دستگاه حمل کرده است.

وی همچنین فاش کرد که سری هواوی میت ۴۰ از تراشه کایرین استفاده خواهد کرد. این به دلیل تحریم های اخیر هواوی از سوی ایالات متحده است. یو چنگدونگ گفت که تراشه های رده بالا کایرین موجودی انبار هستند و به زودی تولید هم وجود نخواهد داشت.

اخیرا گزارشی از طرف evleaks ادعا کرده است که هواوی میت ۴۰ به طور گسترده در دسترس نخواهد بود. این امر به دلیل این است که هواوی تراشه کافی برای تولید این گوشی هوشمند ندارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر