افشا سورس کد ویندوز مایکروسافت توسط هکر ها

افشا سورس کد ویندوز مایکروسافت توسط هکر ها

مایکروسافت در آخرین روز از سال ۲۰۲۰ اعلام کرده برخی از اطلاعات و داده های این شرکت مورد سرقت قرار گرفته است و ما شاهد به وقوع پیوستن برخی از اتفاقات هستیم که این شرکت برای رفع آنها مجبور به کار های عجیب و غریب شده است.

حالا در سال ۲۰۲۱ قرار داریم و این یعنی مایکروسافت برای رسیدگی به این اقدام باید به پرونده های قدیمی خود اقدام کند که می تواند زمان زیادی در دادگاه های کشور ایالات متحده برای این شرکت اتفاق بیافتد و قطعا زمان زیادی صرف خواهد کرد.

به همین خاطر این شرکت به یک کار فوق العاده عجیب و بسیار خاص زده است و برای بالا بردن امنیت و همچنین استفاده نکردن از سورس کد ها یک بروزرسانی کلی برای ویندوز به صورت اتوماتیک درون برنامه ای ارائه است و منبع کد ها را تغییر داده است.

افشا سورس کد ویندوز مایکروسافت توسط هکر ها به زبان ساده بی معنی شده است و این حرکت بسیار جذاب و فوق العاده خاص محسوب می شود که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و حالت و خروجی قابل قبول و بسیار خوبی را به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مایکروسافت برای بروزرسانی درون برنامه ای هیچ بروزرسانی خاصی را انجام نداده است و کاربر با یک بار متصل شدن در حد کیلوبایت تمامی منبع های سورس این شرکت تغییر داده می شود تا به نوعی تمامی دسترسی های ممکن به سورس های قبلی از بین برود.

افشا سورس کد ویندوز مایکروسافت

این حرکت مایکروسافت بسیار هوشمندانه و جذاب محسوب می شود و هوش این شرکت در اجرایی کردن برخی از اهداف را به نمایش می گذارد و می توان گفت این شرکت برای اقدام چنین کاری از کیفیت قابل قبول و بسیار هوشمندانه ای بهره مند شده است.

قابلیت های بسیار جذاب و خاص این شرکت در بالاترین سطح خود ارائه می شود و باید منتظر بروزرسانی های جدید و بسیار خاص از سوی این شرکت باشیم که در بهترین و همچنین ایده آل ترین حالت ممکن ارائه داده می شود تا کاربران بهترین حالت را استفاده کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر