مشخصات کلیدی هواوی میت ایکس ۳ در لیست گواهی تنا منتشر شد

اوایل این ماه گزارش هایی مبنی بر فعالیت هواوی بر روی تولید یک گوشی هوشمند تاشو منتشر شد و حالا بر اساس یک گزارش جدید از سوی Digital Chat Station، گوشی هواوی میت ایکس ۳ در لیست گواهی تنا ظاهر شده است. به وسیله لیست تنا از مشخصات کلیدی هواوی میت ایکس ۳ اطلاع پیدا کردیم.

با قرار گرفتن مشخصات این گوشی تاشو در لیست تنا، قطعا معرفی این دستگاه در ماه آینده انجام خواهد گرفت. طبق گفته ها این گوشی دارای طراحی لولا شکل خواهد بود و به سمت داخل تا خواهد شد. بر اساس گفته های Digital Chat Station، این گوشی دارای پردازنده کایرین ۹۰۰۰ ۴G و باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود.

سیستم عامل انحصاری HongMeng نسخه ۲.۰.۱ برای این گوشی در نظر گرفته شده است. هنوز اطلاعات زیادی درمورد تاریخ عرضه گوشی تاشو هواوی در دسترس قرار نگرفته است اما یک دستگاه از هواوی اخیرا با شماره مدل PAL-AL00 در پایگاه داده CMIIT ظاهر شده است که احتمال می‌رود گوشی هواوی میت ایکس ۳ باشد.

مشخصات کلیدی هواوی میت ایکس 3
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سال گذشته شرکت چینی هواوی گوشی تاشو میت ایکس ۲ را در ماه ژوئن معرفی کرد و از ماه جولای فروش رسمی شروع شد، به نظر می‌رسد این زمانبندی برای میت ایکس ۳ نیز رعایت شود. نسخه قبلی این گوش تاشو دارای صفحه نمایش ۶.۴۵ اینچ اولد بود که با صفحه نمایش ثانویه ۸ اینچ اولد ترکیب خوبی بود.

هر دو نمایشگر هواوی میت ایکس ۲ دارای نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز بودند و از وسط تا می شدند. نسخه قبلی با تراشه کایرین ۹۰۰۰ معرفی شده بود و احتمال می‌رفت در این نسخه نیز همین پردازنده مورد استفاده قرار بگیرد. ماژول دوربین چهارگانه مدل قبلی توسط سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسل رهبری می شد در جلو هم دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسل استفاده شده بود.

بر اساس مشخصات کلیدی هواوی میت ایکس ۳ احتمال دارد این گوشی با فناوری شارژ سریع ۵۵ واتی عرضه شود که در مدل قبلی شاهد آن بودیم. هنوز اطلاعات چندان زیادی از این دستگاه در دسترس قرار نگرفته است ولی قطعا به زودی شاهد انتشار رندر و مشخصات زیادی از این گوشی تاشو جدید هواوی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر