اقدام جالب آمازون برای دادن مرخصی به کارکنان خود

اقدام جالب آمازون برای دادن مرخصی به کارکنان خود

کارگران انبار داری آمازون که به صورت مستقیم با ویروس کرونا در ارتباط هستند نیاز به مرخصی و ماندن زیاد در خانه دارند که این غول دنیای فناوری فکری برای آنها کرده است و ما شاهد این خواهیم بود که این شرکت برنامه های زیادی را برای اجرا در نظر دارد.

طبق گزارش برخی از منابع معتبر، آمازون در نظر دارد تا با اجرایی کردن بخش حمل و نقل رباتیک کارکنان خود را به مرخصی های طولانی مدت ارسال کند تا آنان بتوانند در این شرایط نابسمان وضعیت خود را نگهداری کنند و مبتلا به این ویروس خطرناک نشوند.

آمازون اعلام کرده است بخش های دیگر این شرکت مانند تحویل کالا نیز شاهد فناوری های جدید خواهد بود و به احتمال زیاد شاهد استفاده از ربات های هوشمند و ربات های پرنده برای تحویل کالا باشیم که بسیار مناسب و کارآمد خواهد بود.

اقدام جالب آمازون در این شرایط بسیار کارآمد می باشد و باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب دیگری از سوی این شرکت فناوری باشیم که روز به روز به فناوری های روز دنیا نزدیک می شود و از تکنولوژی های به روز برای تحویل کالا ها استفاده می کند.

همچنین آمازون اعلام کرده است از ماه بعدی شاهد افزایش دستمز کارگران و کارکنان این شرکت خواهیم بود و در نظر خواهد داشت تا حدود ۲ دلار برای هر ساعت کارکنان خود اضافه کند که قطعا هزینه بسیار بالایی خواهد بود و برای تامین مخارج در این شرایط بسیار مناسب خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اقدام جالب آمازون برای دادن مرخصی به کارکنان خود

اقدام جالب آمازون در شرایط کرونایی

این شرکت به جای اینکه به فکر تعدیل نیرو باشد، جذب نیرو را غیرفعال کرده است و برای حفظ کارکنان خود به آنها شرایط مختلفی را ارائه می دهد تا آنها نیز بتوانند در این شرایط حساس کرونایی برای هزینه های زندگی خود فرصت داشته باشند.

آمازون با این حرکت خود می تواند رضایت تمامی کارکنان را بگیرد و با پرداخت وام های کوچک برای تمامی آنها یک کمک رسانی عالی باشد که در این شرایط برای آنها کارآمد باشد و بتوانند به طور کلی از این بحران بدون خسارت های مالی خارج شوند.

این وضعیت باعش شده است تا شرکت های فناوری زیادی به تعدیل نیرو و یا اعلام ورشکستگی کنند و این بسیار ناامیدکننده می باشد و امیدواریم به زودی شاهد اتفاقات انرژی بخش از سوی شرکت های بزرگ دنیای فناوری و تکنولوژی برای کارکنان خود باشیم.

شرایط به وجود آمده بسیار بسیار خطرناک می باشد و شرکت ها برای اینکه با مشکلات مالی زیاد مواجه نشوند باید پروژه های مختلفی را به اجرا دربیاورند تا بتوانند به طور کلی برای جلوگیری از این وضعیت و بحران بسیار خطرناک مقابله کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر