ال جی کیو ۹۲ ۵G و دیگر گوشی های ۵G سری کیو به زودی رونمایی می شوند

ال جی کیو ۹۲ ۵G جایگزینی بسیار خلف برای ال جی ولوت

ال جی یک زمانی از شرکت های پیشرو در صنعت گوشی های هوشمند بود، اما می توان گفت که این دوان باشکوه با ال جی جی ۲ آخرین بار تجربه شد. از زمان از کورس افتادن این گوشی کاربران این کمپانی روز به روز کاهش یافت. از این روز موج شرکت های چینی وارد صنعت گوشی های هوشمند شد و شرکت کره ای با فعالیت در زمینه تجارت هوشمند زمینه گوشی های هوشمند را ترک کرد.

ال جی کیو 92

واقعیت این است که طی چند سال گذشته ال جی نتوانسته گوشی های هوشمندی را برای رقابت با رقبا به بازار عرضه کند. امسال این شرکت تصمیم گرفت با از بین بردن سری بدنام ال جی، تجارت هوشمند خود در زمینه گوشی های هوشمند را با نام دیگری از سر بگیرد. این شرکت به جای سری گوشی های ال جی جی، ال جی ولوت ۵G را رونمایی کرد. اکنون هم که این شرکت قصد دارد پیشنهاد خود رای برای گوشی های هوشمند ۵G با ال جی کیو ۹۲ بیشتر گسترش دهد.

ال جی ولوت یک طراوت خوب به یک زبان طراجی جدید دارای شکاف قطره ای و دوربین سه گانه با طراحی شبیه به باران است. این گوشی همچنین به لطف تراشه اسنپدراگون ۷۶۵G از اتصال به شبکه ۵G برخوردار است. مشکل این است که ولوت برای آنچه ارائه می دهد بسیار قیمت گرانی دارد.

گوشی های هوشمند پرچمدار مثل ردمی K30 پرو که هزینه کمتری دارند و به لطف پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵G عملکردی خیلی بهتری را به همراه دارند. در حالی که این شرکت با کاهش قیمت ولوت نمی تواند به وضع خود کمک کند، به نظر می رسد برنامه ریزی برای عرضه گوشی های میان رده جدید ۵G را در سر دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ال جی کیو ۹۲ ۵G جایگزینی بسیار خوب برای ال جی ولوت

۵G از سال گذشته عرضه شده است، اما می توان گفت که شرکت های هنوز تازه در حال توسعه گوشی های میان رده ۵G هستند. علاوه بر این، علاوه بر این نهایت قیمت سخت افزار با پشتیبانی از شبکه نسل پنجم را کاهش می دهند. با وجود ال جی کیو ۹۲ ۵G، به نظر می رسد ال جی در مکان خوبی در بازار گوشی های میان رده ۵G مستقر خواهد شد. در ماه مه این شرکت ۱۳ ثبت اختراع مختلف تحت سری کیو را در دفتر مالکیت معنوی به ثبت رسانده است.

ال جی کیو 92

مطابق لیست جدید که منتشر شده، بیشتر این مدل ها از اتصالات ۵G پشتیبانی خواهند کرد. اعتقاد بر این است که ال جی کیو ۹۲ ۵G جایگزین ارزان قیمت برای ال جی ولوت ۵G خواهد بود.

اگر این شرکت در نظر دارد کیو ۹۲ ۵G را با عنوان ال جی کیو ۹ ۲۰۲۰ ۵G رونمایی کند، اما ظاهر این نظر کنار گذاشته شده است. لیست جدید فاش شده همچنین دو گوشی مخصوص را برای شبکه های شرکت های LG KT و LG U پلاس را فاش کرده است. این دو اپراتور از سه اپراتور برتر کره جنوبی هستند.

این لیست همچنین نشان می دهد که یک نوع حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ال جی کیو ۹۲ وجود خواهد داشت. علاوه بر این، دستگاه جدید ۵G سونی به طرف گسترده ای از رنگ های مثل ال جی ولوت مجهز خواهد بود. به غیر کیو ۹۲، لیست مذکور کیو ۳ ایکس، کیو ۵ ایکس، کیو ۶ ایکس و ال جی کیو ۹ ایکس را نشان می دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع naver blog

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر