ال جی G8X ThinQ جدید با صفحه نمایش دوگانه

ال جی G8X ThinQ جدید با صفحه نمایش دوگانه

ممکن است با دیدن صفحه نمایش دوگانه فکرتان به سمت گلکسی فولد سامسونگ برود . اما زمانی که  وقت خود را برای انقلاب تلفنی قابل لمس می گذارید تا مدل هایی را که به راحتی خراب نمی شوند منتشر کنید در همین حال ، ال جی پیچیدگی نمایشگرهای قابل خم شدن را با تلفن هوشمند LG G8X ThinQ خود جفت شده با LG Dual Screen بخشید و جزئیات رونمایی – و قیمت گذاری – دسته کوچک موسیقی جاز و صفحه نمایش دوم خود را در بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد.

LG G8X جدید در اول نوامبر در ایالات متحده آمریکا عرضه می شود. و درمورد LG Dual Screen درست در کنار آن راه اندازی می شود ، بنابراین مشتریان مجبور نیستند منتظر بمانند تا امکانات هیجان انگیز ارائه شده توسط صفحه نمایش دوم را تجربه کنند.

خب نوبتی هم که باشه نوبت اعلام قیمت است . LG G8X با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه می شود. با توجه به اینکه LG G8 از زمان ورود به ایالات متحده از ۸۰۰ دلار به بالا شروع شد ، قیمت جدید LG G8X بسیار منطقی تر احساس می شود. ال جی اصلاحات بیشتری را انجام می دهد ، زیرا قیمت پرتاب شامل صفحه نمایش دوگانه ال جی در این بسته است.

این بصورت همزمان در خرده فروشان اصلی ایالات متحده و شرکت های حمل کننده تلفن همراه آغاز می شود و پیش سفارشات از ۲۵ اکتبر آغاز می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتظارات را تنظیم کنید

LG G8X ThinQ کیفیت و پولیش خاصی را ارائه می دهد ، اما با دوربین های قاتل یا نمایشگرهای ارتقا یافته از دیگر تلفن های پرچمدار مقایسه می شود ، اما هنوز هم یک تیغه کوچک را احساس نمی کنید.

Dual Screen یا صفحه نمایش دوگانه برخی از کاربرد های جدید و ویژگی های مفید ارائه می دهد . می توانید از آن برای قرار دادن یک صفحه کلید بزرگ یا کنترل های بازی ویدیویی استفاده کنید. می توانید هنگام عکس گرفتن از آنها ، عکس را به نمایش بگذارید در حالی که نمایشگر اصلی همچنان نمای زنده از دوربین را ارائه می دهد. و البته ، شما می توانید دو برنامه را به صورت جانبی و بدون نیاز به قرار دادن آنها بر روی یک صفحه نمایش ، اجرا کنید ، در عوض به هر برنامه ۶.۴ اینچ از فضای صفحه نمایش کامل می دهید تا کشش کند.

همچنین با داشتن چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ و رم ۶ گیگابایتی بسیار قدرتمند است. این گوشی به جای Android 9 Pie به جای Android 10 جدیدتر عرضه می شود اما LG باید به صورت کوتاه به روزرسانی کند. متأسفانه ، هیچ ۵G برای کمک به آینده LG G8X وجود ندارد ، اما مطمئناً به پایین نگه داشتن قیمت زیر ۹۹۹ دلار LG V50 کمک می کند.

___|با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر