ال جی G8X ThinQ جدید با صفحه نمایش دوگانه

ال جی G8X ThinQ جدید با صفحه نمایش دوگانه

ممکن است با دیدن صفحه نمایش دوگانه فکرتان به سمت گلکسی فولد سامسونگ برود . اما زمانی که  وقت خود را برای انقلاب تلفنی قابل لمس می گذارید تا مدل هایی را که به راحتی خراب نمی شوند منتشر کنید در همین حال ، ال جی پیچیدگی نمایشگرهای قابل خم شدن را با تلفن هوشمند LG G8X ThinQ خود جفت شده با LG Dual Screen بخشید و جزئیات رونمایی – و قیمت گذاری – دسته کوچک موسیقی جاز و صفحه نمایش دوم خود را در بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد.

LG G8X جدید در اول نوامبر در ایالات متحده آمریکا عرضه می شود. و درمورد LG Dual Screen درست در کنار آن راه اندازی می شود ، بنابراین مشتریان مجبور نیستند منتظر بمانند تا امکانات هیجان انگیز ارائه شده توسط صفحه نمایش دوم را تجربه کنند.

خب نوبتی هم که باشه نوبت اعلام قیمت است . LG G8X با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه می شود. با توجه به اینکه LG G8 از زمان ورود به ایالات متحده از ۸۰۰ دلار به بالا شروع شد ، قیمت جدید LG G8X بسیار منطقی تر احساس می شود. ال جی اصلاحات بیشتری را انجام می دهد ، زیرا قیمت پرتاب شامل صفحه نمایش دوگانه ال جی در این بسته است.

این بصورت همزمان در خرده فروشان اصلی ایالات متحده و شرکت های حمل کننده تلفن همراه آغاز می شود و پیش سفارشات از ۲۵ اکتبر آغاز می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتظارات را تنظیم کنید

LG G8X ThinQ کیفیت و پولیش خاصی را ارائه می دهد ، اما با دوربین های قاتل یا نمایشگرهای ارتقا یافته از دیگر تلفن های پرچمدار مقایسه می شود ، اما هنوز هم یک تیغه کوچک را احساس نمی کنید.

Dual Screen یا صفحه نمایش دوگانه برخی از کاربرد های جدید و ویژگی های مفید ارائه می دهد . می توانید از آن برای قرار دادن یک صفحه کلید بزرگ یا کنترل های بازی ویدیویی استفاده کنید. می توانید هنگام عکس گرفتن از آنها ، عکس را به نمایش بگذارید در حالی که نمایشگر اصلی همچنان نمای زنده از دوربین را ارائه می دهد. و البته ، شما می توانید دو برنامه را به صورت جانبی و بدون نیاز به قرار دادن آنها بر روی یک صفحه نمایش ، اجرا کنید ، در عوض به هر برنامه ۶.۴ اینچ از فضای صفحه نمایش کامل می دهید تا کشش کند.

همچنین با داشتن چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ و رم ۶ گیگابایتی بسیار قدرتمند است. این گوشی به جای Android 9 Pie به جای Android 10 جدیدتر عرضه می شود اما LG باید به صورت کوتاه به روزرسانی کند. متأسفانه ، هیچ ۵G برای کمک به آینده LG G8X وجود ندارد ، اما مطمئناً به پایین نگه داشتن قیمت زیر ۹۹۹ دلار LG V50 کمک می کند.

___|با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.