امتیازات دوربین وان پلاس ۱۰ پرو در دکسومارک منتشر شد: شکست سنگین از Mi 10 Pro

گوشی وان پلاس ۱۰ پرو به عنوان قدرتمندترین پرچمدار این برند چینی، ماه گذشته معرفی شد. مشخصات سخت افزاری قابل قبول و بسیار مناسب این گوشی، باعث شد تا هم‌رده با دستگاه هایی همچون آیفون ۱۳ و سامسونگ گلکسی S22 مقایسه شود. با این حال، گوشی پرچمدار وان پلاس عملکرد نه چندان مناسبی در تست های سایت دگزومارک به ثبت رسانده و امتیازات دوربین وان پلاس ۱۰ پرو چندان جالب به نظر نمی‌رسد.

در تست های صورت گرفته برای دوربین این گوشی، متاسفانه در مقایسه با پرچمدار های قبلی نیز عملکرد نه چندان جالبی به ثبت رسانده و به زبانی ساده، عملکرد بسیار ضعیف و بد به نمایش گذاشته است. در جدول کلی دگزومارک، گوشی وان پلاس ۱۰ پرو با امتیاز ۱۲۷ در رتبه بیست و هفتم قرار گرفته است.

این آمار و رتبه برای یک گوشی پرچمدار بسیار افتضاح محسوب می‌شود. این گوشی در مقایسه با گوشی های قدیمی همچون شیائومی می ۱۰ پرو و همچنین ویوو ایکس ۶۰ پرو پلاس ۲۰۲۱ عملکرد بسیار ضعیفی ارائه کرده است. علاوه بر این، برخی از گوشی های پرچمدار سال گذشته مانند آیفون ۱۲ پرو نیز توانستند در تست های مختلف از وان پلاس ۱۰ پرو عملکرد خوبی ارائه دهند.

امتیازات دوربین وان پلاس 10 پرو
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با توجه به همکاری Hasselblad با وان پلاس، می‌توان گفت این اتفاق فقط یک قرارداد تجاری بوده است و بهبود های قابل توجهی در پرچمدار جدید وان پلاس اعمال نشده است، علی‌رغم عملکرد نه چندان مناسب دوربین این گوشی در مقایسه با پرچمدار های ۲۰۲۲، اما نسبت به مدل های قبلی این شرکت شاهد افزایش عملکرد کلی دوربین هستیم.

گوشی های وان پلاس ۹ پرو و وان پلاس ۸ پرو به ترتیب در جایگاه ۳۳ و ۵۴ سایت دگزومارک قرار گرفته اند. بر اساس گزارش های منتشر شده، وان پلاس متاسفانه نتوانست بهبود های مورد نیاز را نسبت به پرچمدار های سال به نمایش بگذارد و متاسفانه عملکرد بسیار ضعیفی به نمایش گذاشته است.

در حال حاضر گوشی آنر مجیک ۴ اولتیمیت با امتیاز ۱۴۶ در صدر جدول دگزومارک قرار گرفته است. در رتبه های بعدی شاهد گوشی های هواوی P50 پرو، شیائومی می ۱۱ اولترا، هواوی میت ۴۰ پرو پلاس و آیفون ۱۳ پرو هستیم. همانطور که مشاهده کردید، امتیازات دوربین وان پلاس ۱۰ پرو در مقایسه با پرچمدار های ۲۰۲۲، نشان از عملکرد بسیار ضعیف دوربین این گوشی پرچمدار دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر