امکانات جدید اوبر برای رفاه حال کاربران ارائه می شود

امکانات جدید اوبر برای رفاه حال کاربران ارائه می شود

شرکت حمل و نقل بین شهری و داخل شهری اوبر اعلام کرده است به زودی قابلیت ها و امکانات ویژه ای برای کاربران آمریکایی خود ارائه خواهد کرد که یک حالت بسیار فوق العاده ای برای خود به همراه خواهند داشت که کاربران بتوانند در شرایط کرونایی استفاده کنند.

این ویژگی باعث می شود تا کاربران اوبر با پرداخت فقط ۵۰ دلار به صورت یک ساعت ماشین را کرایه کنند و به تمامی مسیر هایی که می خواهند منتقل شوند و این قطعا باعث می شود تا استفاده از این سرویس حمل و نقل درون شهری اوبر راحت شود.

همچنین کاربران این شرکت می توانند مسیر های مختلفی را به سرویس خود اضافه کنند، که این حالت بدون دریافت وجه همراه خواهد بود و اضافه کردن مسیر های دیگر برای نقشه به صورت اتوماتیک بر عهده اوبر خواهد بود که از سوی این شرکت پرداخت خواهد شد.

امکانات جدید اوبر بسیار زیاد خواهند بود و به صورت ماهانه به برنامه های اوبر اضافه خواهد شد تا کاربران در شرایط کرونایی و تا بهبود کامل این بیماری از این قابلیت ها استفاده کنند که واقعا حالت های بسیار خاصی محسوب خواهند شد.

هزینه هایی که شرکت اوبر برای نجات خود در این چند سال انجام داده است بسیار زیاد بوده است و بلاخره تمامی این هزینه ها جواب داده است و این شرکت توانسته است به بهترین نحو ممکن شرایط مالی خود را بازگرداند که وضعیت خوبی در این شرایط دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

امکانات جدید اوبر برای رفاه حال کاربران ارائه می شود

ارائه امکانات جدید اوبر

علاوه بر امکانات گفته شده، این شرکت قصد دارد تا با راه اندازی مراکز دوچرخه سواری هوشمند و الکتریکی در برخی از شهر های آمریکا باعث جلوگیری از پیاده روی و تجمع افراد در سنگ فرش ها شود که واقعا یک قابلیت کاربردی و عالی محسوب می شود.

حمل و نقل به صورت دوچرخه و در خیابان بهتر از پیاده روی با اجتماع زیاد می باشد که می توانند یکی از مناطق انتقال ویروس کرونا باشد که در برخی از تجمعات شهری قطعا باعث خواهد شد تا افراد بیشتری درگیر این ویروس بسیار خطرناک شوند.

باید منتظر ماند و دید که آیا این شرکت توانایی این را خواهد داشت که بتواند به بهترین نحو ممکن عملیات جدید خود را در کشور ایالات متحده راه اندازی کند و بار دیگر ارزش سهام خود را در بازار های جهانی بهبود ببخشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر