آپدیت جدید نرم افزار تلگرام با قابلیت ادیت رسانه عرضه شد

آپدیت جدید نرم افزار تلگرام با قابلیت ادیت رسانه عرضه شد

شبکه اجتماعی یا همان پیام رسان تلگرام جزو محبوب ترین اپلیکیشن های موجود در دنیا می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و با ارائه خدمات بسیار فوق العاده در سراسر دنیا معروف می باشد و خدمات بسیار فوق العاده ای را ارائه می دهد.

حالا این شرکت تصمیم گرفته است با آپدیت جدید خود قابلیت های دیگری را به این نرم افزار محبوب و قدرتمند اضافه کند تا کاربران آن بتوانند به بهترین شکل ممکن از مزایای و قابلیت هایی که تلگرام در اختیار آنها قرار می دهد نهایت استفاده را داشته باشند.

نسخه جدید تلگرام بیشتر روی رسانه تاکید دارد و برای بخش ادیت این بخش اعلام شده است و ما شاهد این هستیم که این تغییرات باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این این نرم افزار هستیم که واقعا عالی و جذاب می باشد.

آپدیت جدید نرم افزار تلگرام با حالت های متفاوت و مختلفی عرضه شده است و ما شاهد این هستیم که کاربر توانایی های مختلفی می تواند نسبت به برنامه داشته باشد و با ادیت کردن عکس و صدا ها حالت های مختلفی به پیام های خود بدهد که واقعا عالی می باشد.

اضافه کردن برچسب های مختلف به یک ویدیو و تبدیل یک فیلم و یا ویدیو کوتاه مدت به گیف از قابلیت و حالت های این نسخه جدید می باشد که از کارایی بسیار بالا و فوق العاده ای محسوب می شود که این شرکت در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آپدیت جدید نرم افزار تلگرام با قابلیت ادیت رسانه عرضه شد

آپدیت جدید نرم افزار تلگرام

علاوه بر تاکید برای بخش نرم افزاری شاهد ایجاد حالت های جذاب برای دیگر بخش های تلگرام بوده ایم که این شرکت توانسته به بهترین نحو ممکن این امر را اجرایی کند و قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب خواهیم بود.

تلگرام بخش های ایموجی و گیف خود را بهبود داده است و گزینه های بسیار زیادی را به این بخش ها اضافه کرده است تا کاربران از نهایت استفاده این بخش ها داشته باشند تا بتوانند نسبت به کارایی خود از این حالت نهایت استفاده را داشته باشند.

همچنین این شرکت اعلام کرده است به زودی یک حالت برای ایجاد تماس های گروهی به صورت تصویری ایجاد خواهد کرد تا کاربران بتوانند به نحو عالی از این ویژگی نهایت استفاده را داشته باشند و تا شاهد این باشیم که این قابلیت می تواند بسیار مفید واقع شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر