آپدیت پچ امنیتی پوکو M2 منتشر می شود

آپدیت پچ امنیتی پوکو M2 منتشر می شود

شرکت شیائومی طی یک توییت رسمی اعلام کرد گوشی قدیمی خود یعنی پوکو M2 را در لیست گوشی هایی که منتظر آپدیت نرم افزاری هستند قرار داده و به زودی نسخه جدید اندروید و همچنین یک پچ امنیتی قابل توجهی برای این گوشی منتشر خواهد کرد.

در این بروزرسانی شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات زیادی مانند افزایش کاربردی و سرعت دستگاه در کنار برقراری با سخت افزار خواهیم بود که خروجی قابل توجهی از خود به نمایش می گذارد و قطعا حالت های خوبی از خود به اجرا می گذارد و عملکرد بهتری خواهد داشت.

توانایی هوشمندانه و بسیار قدرتمندانه این شرکت در سطح قابل قبولی اجرا خواهد شد و این بروزرسانی با نام کد اصلی V12.0.3.0.QJPINXM عرضه خواهد شد که نشان دهنده همراه بودن این بروزرسانی با رابط کاربری شیائومی است که به طور کامل برای این گوشی عرضه خواهد شد.

آپدیت پچ امنیتی پوکو M2 با همراه داشتن MIUI 12 قابلیت مناسبی خواهد بود که از سوی این شرکت چینی ارائه داده خواهد شد و ترکیب ایده آل و قابل قبولی از خود به حالت اجرا و نمایش درخواهد آورد و قطعا در سطح بسیار بالایی از کیفیت ارائه داده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حجم این بروزرسانی ۵۸۷ مگابایت خواهد بود و شاهد حالت های هوشمندانه و جذاب خواهیم بود که شرکت شیائومی برای کاربران خود ارائه خواهد داد و می توان گفت خروجی قابل توجه این شرکت بهترین شرایط ممکن قرار دارد و خروجی جذابی قطعا به همراه خواهد داشت.

انتشار آپدیت پچ امنیتی پوکو M2

زمان عرضه این بروزرسانی ماه فوریه اعلام شده اما زمان دقیق در ماه اعلام شده به صورت رسمی در صفحه رسمی شیائومی در توییتر و همچنین سایت این شرکت گذاشته خواهد شد و طبق گفته شیائومی تمامی کاربران گوشی پوکو M2 با دریافت یک اعلان بروزرسانی برای آپدیت جدید خبردار خواهند شد.

توانایی هایی که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد خروجی قابل توجه و بسیار هوشمندانه این شرکت خواهد بود که برای گوشی هایی که حتی چند سال از زمان تولید آنها گذشته آپدیت رسمی و آن هم پچ امنیتی ارائه می دهد و این نشان دهنده توجه شیائومی به کاربران خود حتی در گذشته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر