انتشار ایموجی سه بعدی ویندوز ۱۱ بجای ایموجی های دو بعدی

طبق گزارش های منتشر شده، مایکروسافت در حال آماده سازی برای انتشار ایموجی سه بعدی ویندوز ۱۱ است. ناندو کاستا یکی از طراحان مایکروسافت با انتشار یک پست در لینکدین اعلام کرد، این شرکت در حال طراحی و ساخت ایموجی های سه بعدی است. ایموجی های جدید جایگزین نسخه های دو بعدی خواهند شد.

روند ارائه ایموجی در ویندوز ۱۱ بسیار پیچیده و سنگین شده است و از ژوئن ۲۰۲۱، مایکروسافت در حال کارکردن روی این بخش است تا بتواند ایموجی های سه بعدی ارائه دهد. این شرکت قدرتمند همچنین با انتشار یک پست رسمی در وبلاگ خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

در برنامه های مایکروسافت علاوه بر راه اندازی ایموجی های سه بعدی، شاهد انتشار ایموجی های متحرک نیز هستیم که نشان دهنده حرکت این شرکت به سوی موفقیت در بخش ایموجی است. همچنین طبق گفته مایکروسافت از اواخر سال ۲۰۲۱، روی ۱۸۰۰ ایموجی کار شده است تا در سال ۲۰۲۲ منتشر شود.

همچنین در ادامه گفته های ناندو کاستا، مایکروسافت در نظر دارد ایموجی های جدید خود را برای تمامی پلتفرم های تحت حمایت مایکروسافت ارائه دهد و به زبان ساده در تمامی محصولات نرم افزاری که از سوی مایکروسافت ارائه می‌شود، شاهد ایموجی های سه بعدی این شرکت خواهیم بود.

علاوه بر اجرایی کردن این ایموجی ها در اکوسیستم مایکروسافت، شاهد طراحی ایموجی های جدید برای بازتاب زندگی انسان ها در دوران قرنطینه نیز خواهیم بود. این روند احتمالا تا نیمه دوم ۲۰۲۲ به طور کامل اجرایی شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
انتشار ایموجی سه بعدی ویندوز 11

انتشار ایموجی سه بعدی ویندوز ۱۱

با انتشار ویندوز ۱۱ شاهد ارائه ایموجی های دو بعدی بودیم که نسبت به ویندوز ۱۰ ارتقا یافته بودند، اما حس و حال این ایموجی ها بسیار ناخوشایند بود. بخاطر همین مایکروسافت تصمیم گرفته است، طراحی ایموجی های سه بعدی را راه اندازی کند تا کاربران زیادی که منتظر عرضه این نسخه هستند را خوشحال کند.

با انتقال ویندوز ۱۰ به ویندوز ۱۱، شاهد تغییرات چندان زیادی از لحاظ پیکربندی نبودیم و به نوعی مایکروسافت برخی از بخش های ویندوز ۱۰ را ارتقا داده بود. در همین حال، اکثر بخش های ویندوز ۱۱ شباهت بسیار زیادی به ویندوز ۱۰ دارد و مایکروسافت با بروزرسانی های جدید خود قصد دارد این مورد را برطرف کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر