نایت مود فیس بوک دسکتاپ به زودی ارائه می شود

نایت مود فیس بوک دسکتاپ به زودی ارائه می شود

فیس بوک برای طراحی مجدد پیام رسان خود برای دسکتاپ قابلیت های جدیدی را ارائه می دهد که یکی از این قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده نایت مود می باشد که کاربران زیادی درخواست این حالت را ارائه کرده بودند که بلاخره فیس بوک آنرا عملی کرد.

این حالت برای تمامی دستگاه هایی که از پلتفرم دسکتاپ پشتیبانی می کنند عرضه خواهد شد و برای تمامی سیستم عامل های موجود عرضه خواهد شد و تفاوتی میان دیگر نسخه های سیستم عامل وجود نخواهد داشت و تمامی کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

تغییر حالت معمولی به حالت نایت مود در قابلیت جدید توسط یک دکمه جدید خواهد بود و فیس بوک با اضافه کردن یک دکمه شناور در کنار دیگر دکمه ها باعث می شود تا کاربران اقدام به فعال سازی این قابلیت کنند که قطعا جالب و جذاب خواهد بود.

نایت مود فیس بوک دسکتاپ حالتی جذاب برای این شبکه اجتماعی می باشد که اضافه شده است و کاربران زیادی منتظر عرضه چنین قابلیتی برای نسخه دسکتاپ این پیام رسان بودند که فیس بوک با موفقیت این قابلیت و حالت را برای کاربران خود به ارمغان آورد.

تمامی سرویس ها و زیر مجموعه های فیس بوک به این قابلیت مجهز شده بودند و فقط خود فیسبوک مانده بود که این حالت را برای پلتفرم دستکاپ به وجود بیاورد که خوشبختانه با موفقیت کامل توانست این قابلیت را اجرایی کند که قطعا جذاب و عالی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نایت مود فیس بوک دسکتاپ به زودی ارائه می شود

فعال شدن نایت مود فیس بوک دسکتاپ

سرعت بارگیری در این حالت بسیار زیاد تر از نسخه قبلی و حالت معمولی می باشد و بهینه سازی این حالت توسط فیسبوک به بهترین حالت ممکن انجام شده و توانایی بسیار زیادی در اجرای برخی از قابلیت های دیگر را برای پلتفرم دسکتاپ در دست دارد.

در طراحی مجدد فیس بوک شاهد بهینه شدن تصاویر و البته هوشمندانه شدن تبلیغاتی خواهیم بود که باعث خواهد شد تا رضایت کاربران بسیار زیاد شود و البته بهینه سازی کلی در این حالت بسیار جذاب تر از قابلیت های دیگر اضافه شده در این بروزرسانی می باشد.

فیس بوک با تمرکز بسیار زیاد بر روی پلتفرم موبایل از بخش دسکتاپ غافل شده بود که این شرکت اعلام کرده است به زودی با تمرکز زیاد بر روی حالت دسکتاپ شاهد عرضه قابلیت های متنوع برای این پلتفرم خواهیم بود که خبری خوب برای کاربرانی می باشد که از فیس بوک در حالت دسکتاپ استفاده می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر