کانسپت آئودی Q4 منتشر شد : خاص و جذاب

کانسپت آئودی Q4 منتشر شد : خاص و جذاب

خودرو های برقی آئودی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای نسخه های قدیمی و فعلی این شرکت محسوب شود که با طراحی های بسیار فوق العاده و با مشخصات فنی بسیار قدرتمند راهی بازار های جهانی خواهد شد که این شرکت آلمانی توانایی های بسیار بالایی خواهد داشت.

این شرکت توانایی های مختلف و زیادی در عرضه و ساخت خودرو های متنوع دارد و حالا شاهد عرضه نسل جدید خودرو های این شرکت با فناوری سوخت الکتریکی خواهیم بود که نشان دهنده ایجاد یک سری جدید و نسل فوق العاده برای این شرکت بزرگ آلمانی محسوب می شود.

نسخه اولیه خودرو های برقی این شرکت با قدرت بسیار بالایی همراه خواهد بود و گفته می شود نسخه اول با نام انحصاری Q4 عرضه خواهد شد که دارای حالت های مناسب و خوبی از سری خودرو های مدل و سری SUV این شرکت آلمانی خواهد بود که می تواند حس خوبی را ارائه دهد.

کانسپت آئودی Q4 بسیار فوق العاده می باشد و این حالت باعث می شود تا اتفاق بسیار مناسب و خوبی از سوی آئودی شاهد باشیم که این شرکت این حالت مناسب را برای آئودی به وجود آورده و شاهد حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت آلمانی محسوب می شود.

در تصاویر منتشر شده شاهد استفاده از چرخ های بزرگ ۲۲ اینچی هستیم که نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت زیادی داشته است، همچنین شاهد استفاده از طراحی بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی آئودی هستیم که در این خودرو به طور کامل از ویژگی های مناسب و خوبی بهره مند شده است که می توانیم شاهد حالت های بسیار مناسب و فوق العاده باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
کانسپت آئودی Q4 منتشر شد : خاص و جذاب

انتشار کانسپت آئودی Q4

کانسپت عرضه شده یک حالت بسیار مناسب و خوبی از این سری را به نمایش می گذارد که می توانیم به طور کلی به این خودرو وابسته باشیم و حالتی بسیار مناسب و خوبی را از سوی این شرکت آلمانی هستیم که می تواند باعث شود تا حالتی خوب و پرقدرت عرضه شود.

فناوری های به کار برده شده در داخل این خودرو باعث می شود تا اتفاقات بسیار مناسب و کارآمدی باشد که شاهد استفاده از یک باطری با ظرفیت ۸۲ کیلو وات ساعتی باشیم که به قولی می تواند مسافت ۲۸۰ مایل را برای راننده به وجود بیاورد، به معنای کلی سرعت ۰ تا ۶۰ را در ۶.۳ ثانیه سپری می کند.

یک شاسی بلند بسیار مناسب و فوق العاده جذاب از سوی آئودی می باشد که فاصله بسیار زیادی میان نسل جدید خودرو های این شرکت و نسخه های قبلی به وجود می آورد که قطعا شاهد حالتی مناسب و عجیب فوق العاده می باشد که این آئودی می تواند آنرا به وجود بیاورد.

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که آئودی می تواند روند مثبت خود را در عرضه و ساخت خودرو های نسل جدید خود امتحان کند و توانایی این را خواهد داشت که عملکرد مثبت و مناسبی را در پی داشته باشد که باید منتظر این حالت باشیم.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر