کانسپت ایرپاد ۳ اپل نشان از اندازه جمع و جور دارد

کانسپت ایرپاد ۳ اپل نشان از اندازه جمع و جور دارد

برخی از تصاویر اولیه از ایرپاد ۳ اپل منتشر شده است که نشان دهنده برخی از تغییرات اساسی و بسیار مهم در نوع طراحی و قطعا سخت افزاری این هدفون بیسیم خواهد بود، نوع طراحی و شکل کلی این نسخه کوچک شده ایرپاد پرو اپل از نظر ابعاد و شکل کلی است.

سیر تکامل ایرپاد های اپل به سوی اندازه کوچک با گوشی های کوچک سوق داده می شود و از نوع ساختار نسخه های قبلی می توان نتیجه گرفت اپل برای رقابت با رقبای همتای خود مجبور به نوآوری در طراحی و نوع ساخت است که ترکیب دلخواه این شرکت را به همراه دارد.

این نوع هدفون های بیسیم در بازار امروز از ظرفیت بسیار بالایی برای فروش برخوردار هستند و حتی شرکت هایی مانند شیائومی و سامسونگ نوع طراحی و ساخت هدفون های بیسیم خود را به این شکل سوق داده اند و می توان نتیجه گرفت که اپل نیز از این طریق خود را در لیست رقابت با دیگر شرکت ها در حوزه هدفون های بیسیم قرار داده است.

کانسپت ایرپاد ۳ اپل نسبت به نسخه های قبلی از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار است و می توان نتیجه گرفت اپل یک خروجی جذاب از این هدفون خواهد داشت، شکل منتشر شده نشان از تغییر نوع ساختار داخلی کیس و حتی خود ایرپاد دارد که سخت افزار نیز مورد تغییر قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل همیشه برای نوآوری در محصولات خود از ترکیب قابل قبول و بسیار هوشمندانه ای برخوردار بوده و می توان گفت خروجی قابل توجه و بسیار حرفه ای این شرکت در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و در نهایت تبدیل به یک محصول انقلابی در حوزه تکنولوژی می شود.

انتشار کانسپت ایرپاد ۳ اپل

طبق تصاویر منتشر شده شاهد اندازه کوچک کیس و هدفون های ایرپاد ۳ هستیم و به نوعی می توان گفت نوع ساختار و اندازه در این نسخه را به احتمال زیاد جمع و جور تر از نسخه های قبلی بکند و اگر این نوع طراحی از سوی اپل تایید شود شاهد نزدیک شدن طراحی ایرپاد ۳ به نسخه های موجود در بازار مانند شیائومی بادز و گلکسی بادز خواهیم بود.

هنوز به طور کامل تاییده این طراحی به ثبت نرسیده و اپل به طور کامل اطلاعات و مشخصاتی درمورد این محصول منتشر نکرده و باید منتظر اطلاعات کافی و دقیق از سوی اپل برای این محصول باشیم که در سطح بسیار مناسبی ارائه داده خواهد شد و قطعا می تواند اتفاقات خوبی به ثبت برساند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر