جلوگیری از انتشار کلیپ های خشونت آمیز در تیک تاک

جلوگیری از انتشار کلیپ های خشونت آمیز در تیک تاک

شبکه های مجازی امروزه جزو پر طرفدارترین مکان های دنیا می باشد که اکثر دنیا و کاربران اینترنت درگیر آن هستند و یا فعالیت در آنرا برای خود یک سرگرمی و یا یک شغل درآمدزا محسوب می کنند که باعث به وقوع پیوستن اتفاقات متفاوت و جذابی شده است.

تیک تاک نیز یکی از همین شبکه های مجازی محسوب می شود که با داشتن یک میلیارد کاربر فعال یکی از برترین نرم افزار های دنیا محسوب می شود که طرفداران بسیار زیادی دارد و یکی از محور های اینترنت و شبکه های مجازی قدرتمند دنیا به حساب می آید.

این شرکت قوانین و مقررات جدیدی برای انتشار ویدیو ها در این نرم افزار را مطرح کرده است که از امروز این قابلیت به صورت اتوماتیک اجرایی خواهد شد و ویدیو هایی که در آنها افراد را به خشونت و دعوا دعوت کند را در سیستم تیک تاک به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

جلوگیری از انتشار کلیپ های خشونت آمیز باعث می شود تا تیک تاک یک محل امن برای جامعه های زیادی محسوب شود و دور بودن از این مسئله تبدیل به یکی از قوی ترین بخش های ممکن شده است و شاهد حالت های بسیار فوق العاده و جذابی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی هستیم که به بهترین شکل ممکن توانسته تمامی آنها را اجرایی و راه اندازی کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تیک تاک با این اقدام می خواهد اعلام کند برای اتفاقاتی که در دنیا در حال اتفاق افتادن می باشد نگران است و می خواهد سهم کوچکی در اصلاح این افکار و عقاید که باعث ایجاد اتفاقات وحشتناک و بسیار بد برای جامعه می شود را از بین ببرد.

جلوگیری از انتشار کلیپ های خشونت آمیز

جلوگیری از انتشار کلیپ های خشونت آمیز

برخی از حساب های کاربری و کاربران در تیک تاک برای برانگیخته کردن برخی از جامعه ها با انتشار ویدیو و برخی کلیپ ها که در آنها حاوی اطلاعات بسیار عجیب و غریب می باشد باعث شده تا اتفاقات عجیب و غریبی را از سوی این شرکت شاهد باشیم.

از این رو تیک تاک تصمیم گرفته این قانون را اجرایی کند تا سواستفاده این افراد گرفته شود و به بهترین نحو ممکن با این حساب های کاربر مقابله شود که واقعا از قابلیت و حالت های بسیار مناسب و ایده آل برخوردار خواهد بود که این شرکت آن حالت را ارائه می دهد.

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر