انتقال اطلاعات واتساپ به فیسبوک با یک سوال عجیب

انتقال اطلاعات واتساپ به فیسبوک با یک سوال عجیب

شرکت واتساپ در یک اقدام بسیار عجیب از کاربران خود به صورت درون برنامه ای خواسته است با انتخاب برخی از گزینه ها اجازه دسترسی به تمامی فایل های شخصی آنها داده شود تا تمامی اطلاعات کاربران به شرکت مادر یعنی فیسبوک انتقال داده شود.

این انتقال به صورت محرمانه خواهد بود و از طریق سرور های امن این دو شرکت انتقال داده خواهد شد تا شاهد به وقوع پیوستن برخی از قابلیت ها و اتفاقات متفاوت خواهیم بود، ویژگی های هوشمندانه و بسیار جذاب این شرکت در بالاترین سطح ممکن انجام خواهد گرفت.

فیسبوک این اطلاعات را برای ارتقا قابلیت های واتساپ و همچنین تمامی سرویس های خود انجام می دهد تا بتواند از این طریق به قابلیت و حالت های متفاوتی دست یابد تا بتواند عملکرد کلی جذاب و بسیار هوشمندانه ای از خود به نمایش بگذارد.

انتقال اطلاعات واتساپ به فیسبوک در یک روند چند روزه انجام خواهد گرفت و تا پایان این هفته تمامی درخواست هایی که از سوی کاربران تایید شده است انجام خواهد گرفت و به طور رسمی تمامی اطلاعات کاربران اعم از نام کاربری و اطلاعات پیامی آنها انتقال داده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این دسترسی اختیاری است و نرم افزار واتساپ به صورت دلخواه این انتخاب را برای کاربران قرار داده است و از آنها خواسته در صورت تمایل بتوانند اطلاعات شخصی خود در این نرم افزار را در اختیار تولیدکنندگام این نرم افزار و شبکه اجتماعی قدرتمند قرار دهند.

انتقال اطلاعات واتساپ به فیسبوک

انتقال اطلاعات واتساپ به فیسبوک

این اقدام از سوی فیسبوک کمی عجیب و غریب به نظر می رسد، اما در واقعیت این شرکت قصد دارد از این طریق خواسته ها و همچنین علایق کاربران را به دست بیاورد تا بتواند علاوه بر جذب رضایت کاربران در بخش های مختلف، بخش حریم خصوصی را نیز تا حدودی افزایش دهد.

حتما پیام برای شما ارسال شده و یا ارسال خواهد شد و شما نیز می توانید به صورت دلخواه این اجازه دسترسی را برای فیسبوک آماده کنید و یا با عدم اجازه به فیسبوک از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید تا این شرکت دسترسی کاملی به اطلاعات شخصی شما نداشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget
1 نظر
  1. mahdi میگه

    خب انتقال بده که چی بشه؟ یعنی هدف کار چیه

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر