آموزش انتقال اکانت تلگرام به شماره جدید

آموزش انتقال اکانت تلگرام به شماره جدید

شاید شما جزو کاربرانی باشید که از پیام رسان تلگرام استفاده می کنید و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده برای شما می باشد که می توانید از مزیت های بسیار زیاد این پیام رسان نهایت استفاده را داشته باشید.

این پیام رسان جزو یکی از محبوب ترین و البته پر دانلود ترین نرم افزار های موجود در دنیا می باشد که خدمات و قابلیت های بسیار زیاد و فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارد که واقعا عالی و بسیار فوق العاده می باشد.

این نرم افزار دارای حالت های خودکار بسیار زیاد و جذاب می باشد که باعث می شود تا کاربران به طور انحصاری و اختصاصی برخی از عملیات و ویژگی ها را به صورت دستی در این پیام رسان اجرایی کند که همین عمل باعث موفقیت و محبوبیت بیش از حد آن می شود.

در این مطلب قصد داریم تا آموزش انتقال اکانت تلگرام به شماره جدید را که یک آموزش بسیار مفید و جالب و البته کاربردی می باشد را برای شما آموزش دهیم تا بتوانید از این طریق به بهترین شکل ممکن این حالت را در گوشی خود اجرایی کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شاید سیمکارت شما از دسترس خارج شده و مجبور هستید که اطلاعات حساب کاربری فعلی خود را در دست داشته باشید، همین قابلیت تلگرام باعث می شود تا شما با انتقال اطلاعات و کاربران حساب کاربری قبلی خود به یک شماره جدید از این وضعیت بد خارج شوید.

برای انجام این کار باید در اولین مرحله وارد تلگرام شوید، بعد از وارد شدن به بخش تنظیمات یا همان setting مراجعه کنید. در این قسمت شماره تلفنی که حساب قبلی شما بر روی آن پیاده سازی شده است را مشاهده می کنید.

با کلیک کردن روی آن شماره تلفن جدیدی که می خواهید تمامی اطلاعات خود را انتقال دهید را وارد می کنید و گزینه ok را فشار می دهید تا اطلاعات از سرور داخلی تلگرام به صورت اتوماتیک به شماره تلفن جدیدی که تعریف کردید انتقال داده شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر