انتقال داده بیماران کرونایی توسط گوگل به مراکز درمانی

انتقال داده بیماران کرونایی توسط گوگل به مراکز درمانی

گوگل و یک شرکت درمانی در آمریکا تصمیم گرفته اند با همکاری یکدیگر و با تجربه هایی که شرکت گوگل در این مدت از ویروس کرونا کشف کرده است را به بخش هایی در هاوانا و در آزمایشگاه های تخصصی در دنیا برای تست گیری ارسال کند.

این روند تا یک ماه ادامه خواهد داشت تا نتایجی که توسط گوگل جمع آوری شده است به تمامی مراکز بهداشتی و تحقیقاتی در دنیا برسد و بعد از آن این آزمایشگاه ها شروع به تحقیق درمورد این ویروس کنند تا بتواند داروی این بیماری را کشف کنند.

گوگل این داده ها را توسط سایت اصلی کوید ۱۹ جمع آوری کرده است که واقعا اطلاعات بسیار ارزشمند و دقیقی می باشد که می تواند برای کشف داروی ویروس کرونا بسیار تاثیرگذار باشد و این شرکت آمریکایی تمام توان خود را در این کار برای عملی شدن گذاشته است.

انتقال داده بیماران کرونایی توسط گوگل می تواند در عین جذابیت بسیار خطرناک باشد و اگر در بین این انتقال اگر اطلاعات لو برود قطعا هزینه های بسیار سنگینی به گوگل وارد خواهد شد که شاید منجر به حذف این شرکت برای همیشه باشد.

انتقال داده بیماران کرونایی توسط گوگل به مراکز درمانی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتقال داده بیماران کرونایی توسط گوگل

حساسیت بسیار بالای این مسئله نشان می دهد کار گوگل بسیار سخت می باشد و باید تمامی جوانب مورد نظر را برای ارسال داده ها و اطلاعات مفید درمورد کاربران کرونایی به مراکز تحقیقاتی و درمانی باید رعایت شود تا دچار هیچ مشکلی نشود.

این عملیات و پروژه یک حرکت هوشمندانه و بسیار جالب از سوی گوگل می باشد که نشان دهنده توجه این شرکت به مردم دنیا می باشد که می خواهد بخشی از سرمایه گذاری خود را بر روی این پروژه و اجرایی کردن عملیات شناسایی داروی کوید ۱۹ کند.

شرکت های زیادی برای خرید این داده ها به گوگل پیشنهاد داده اند اما این شرکت بزرگ دنیای فناوری هیچ مبلغی را نپذیرفته و همین نشان دهنده قدرت بسیار بزرگ و اراده مدیران گوگل می باشد که مهم بودن مردم دنیا را به هزینه های بسیار زیاد ترجیح می دهند.

این انتقال از فردا شروع خواهد شد و به تمامی مراکز تحقیقاتی و درمانی سراسر دنیا ارسال خواهد شد تا بتوانند با شناسایی و بررسی عملکرد این ویروس بر روی انواع انسان ها داروی این ویروس بسیار خطرناک را شناسایی کنند تا دنیا یک نفس راحت از دست این ویروس بکشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر