انتقال دیتاسنتر اصلی توییتر به کشور کانادا

انتقال دیتاسنتر اصلی توییتر به کشور کانادا

شرکت توییتر در یک اقدام عجیب و جالب اعلام کرده تمامی دیتاسنتر ها و مراکز امنیتی و اطلاعاتی این شرکت به مقر اصلی توییتر در کشور کانادا انتقال داده خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار عجیب برای توییتر در این یک ماه گذشته باشیم.

توییتر در این چند ماه تغییرات بسیار زیادی داشته و بخاطر اینکه بتواند امنیت خود را بیشتر از گذشته کند مجبور به انتقال سرور های خود به یک کشور دیگر شده است که به صورت حضوری و از نزدیک این شرکت می تواند دیتاسنتر های خود مراقبت کند.

بالا بردن امنیت با داشتن قطعات سخت افزاری ممکن می شود و این حالت فقط با داشتن و بازدید از نزدیک به صورت فیزیکی از دیتاسنتر ها موجود می باشد که توییتر می خواهد با این انتقال این حالت را راه اندازی کند تا امنیت برنامه خود را به طور کلی افزایش دهد.

انتقال دیتاسنتر اصلی توییتر می تواند برای چند ساعت مشکلات و اختلالاتی برای سرور و برنامه این شرکت به وجود بیاورد که آن هم می توان گفت به طور کلی بعد از گذشت چند مدت رفع خواهد شد و شاهد تغییرات اساسی از سوی توییتر خواهیم بود.

علاوه بر این تغییر شاهد ایجاد تغییرات متنوع در بخش رابط کاربری این نرم افزار نیز خواهیم بود که واقعا برای داشتن یک شبکه اجتماعی بسیار قدرتمند و فوق العاده توییتر را آماده می کند که بسیار فوق العاده و در عین حال جذاب و ایده آل خواهد بود.

انتقال دیتاسنتر اصلی توییتر

انتقال دیتاسنتر اصلی توییتر

این دیتاسنتر ها دارای حدود یک میلیارد حساب کاربری متنوع و یکتا می باشد که توییتر این منبع را یکی از حساس ترین دارایی های شرکت می داند و تمامی اطلاعات کاربران خود را یکی از مهم ترین نقاط این شرکت برای ادامه فعالیت های خود می داند.

حالا این تغییرات نشان دهنده ایجاد تحولات در تمامی بخش های توییتر می باشد و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاصی خواهیم بود که می تواند بخش های بسیار متفاوت و جالبی را به وجود بیاورد که بسیار ایده آل و در عین حال جذاب و خاص خواهد بود.

توییتر جزو ۵ شبکه اجتماعی محبوب در دنیا می باشد که دارای کاربران ماهانه بالای یک میلیارد حساب می باشد که نشان از محبوبیت بسیار زیاد و فوق العاده سنگین این شرکت در بین مخاطبان و کاربران مجازی در دنیا دارد که بسیار عالی و خاص می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر