خلع سلاح ترامپ: انحلال کردن حساب کاربری ترامپ

خلع سلاح ترامپ: انحلال کردن حساب کاربری ترامپ

شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بزرگ دنیا از جمله توییتر و فیسبوک تا اطلاع ثانوی تمامی حساب های کاربری دونالد ترامپ رئیس جمهور قبلی آمریکا را از مدار خارج کردند و به نوعی حساب شخصی این فرد را به مدت نامعلومی بسته اند.

این حرکت بازخورد های زیادی داشته و برخی بر این اعتقاد دارند که شبکه های اجتماعی عوض کار های ترامپ که برای اذیت کردن و قانون گذاری علیه شبکه های اجتماعی ترتیب داده بود را در حال انجام دادن هستند و برخی دیگر نیز اعتقاد دارند این حرکت از سوی دولت آمریکا کنترل می شود.

هنوز زمان کامل بسته شدن شبکه های اجتماعی ترامپ مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید که آیا این فرد توانایی این را خواهد داشت که بتواند عملکرد مناسب و بسیار ایده آل از خود به نمایش بگذارد و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار عجیب خواهیم بود.

انحلال کردن حساب کاربری ترامپ نوعی بستن تمامی راه های این شخص برای ارتباط برقرار کردن و اعلام اهداف خود محسوب می شود که در بدترین نوع قرار دارد و تابحال این چنین یک شخص توسط رسانه ها محکوم به سکوت نشده بود که دونالد ترامپ دچار این اتفاق شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خلع سلاح کردن نیز یک کلمه بسیار مناسب و کاربردی برای این حرکت رسانه ها محسوب می شود، چون ترامپ تمامی اهداف و برنامه ها و حتی سخنرانی های خود را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال میکرد و بخاطر همین این تحلیق باعث تداعی این کلمه شده است.

انحلال کردن حساب کاربری ترامپ

انحلال کردن حساب کاربری ترامپ

دونالد ترامپ هنوز هیچ واکنشی برای این حرکت رسانه ها نداشته است و حتی دیروز در یک مصاحبه تلویزیونی هیچ حرفی درمورد این حرکت رسانه ها نزده است و همین موضوع باعث شده تا برخی از رسانه ها به شکست ترامپ در مقابل رسانه ها اعلام کنند.

قطعا رابطه های پنهانی برای بسته شدن حساب کاربری دونالد ترامپ وجود داشته است که باعث به وجود آمدن این اتفاقات شده است و شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب و بسیار خاص هستیم که رسانه های معتبر دنیا از جمله توییتر و فیسبوک در حال اجرایی کردن آنها هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر