اندروید باکس گوگل با ظاهری جدید و خوب عرضه می شود

اندروید باکس گوگل با ظاهری جدید و خوب عرضه می شود

شایعه های زیادی درمورد اندروید باکس یا همان دانگل هوشمند برای تلویزیون ها می باشد که قرار است توسط شرکت گوگل راهی بازار های جهانی شود، نسخه قدیمی این دستگاه از یک طراحی ساده و با رنگ های نامناسب راهی بازار شده بود.

حالا گوگل تصمیم گرفته است روند تولیدی خود درمورد این محصول را بسیار ویژه کند و از طرح ها و رنگبندی های بسیار جذاب و فوق العاده ای در ساخت نسخه جدید اندروید باکس های هوشمند و خاص خود استفاده کند که یک حالت خوبی نیز اجرا می کند.

شاید از خودتان بپرسید شکل این باکس بسیار زیاد و تک رنگ می باشد، اما نقطه جذابیت این دستگاه در ساده بودن آن می باشد که نشان دهنده حالت بسیار فوق العاده و جذابی می باشد که از سوی گوگل در حال اجرا شدن می باشد که به زودی رونمایی خواهد شد.

اندروید باکس گوگل در مقایسه با رقبای قدرتمند خود از فناوری های جدید و فوق العاده ای بهره مند شده است و این نشان دهنده حالت بسیار فوق العاده و جذابی از سوی گوگل می باشد که باعث ایجاد یک حالت فوق العاده خاص و عالی می باشد.

سازگاری این محصول با تلویزیون های هوشمند بسیار بالاست و باعث می شود تا کاربر این دستگاه را با تمامی تلویزیون هایی که به این قابلیت مجهز می شوند استفاده کند و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است که حالت فوق العاده ای به وجود می آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اندروید باکس گوگل با ظاهری جدید و خوب عرضه می شود

عرضه اندروید باکس گوگل

هنوز تمامی قابلیت ها و فناوری های استفاده شده در این محصول مشخص نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که گوگل از چه حالت هایی در این محصول جدید خود استفاده خواهد کرد و یا باید به طور کلی شاهد این باشیم که فناوری های تکراری استفاده خواهد شد.

فناوری هایی مانند گوگل اسیستانت و حالت های انحصاری گوگل در بین حالت های این باکس باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون هستیم که این شرکت را برای استفاده از این حالت سوق می دهد که به زودی شاهد آنها باشیم.

قیمت تقریبی این باکس ۸۰ دلار تخمین زده شده است و باید منتظر بمانیم و شاهد عملکرد گوگل برای عرضه و فروش این محصول در بازار های جهانی باشیم که به احتمال زیاد قیمتی کمتر از ۱۰۰ دلار برای این اندروید باکس در نظر خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر