اندروید ۱۰ برای ردمی نوت ۷ پرو آپدیت می شود

اندروید ۱۰ برای ردمی نوت ۷ پرو آپدیت می شود

سال گذشته شیائومی گوشی هوشمند ردمی نوت ۷ را با پردازنده اسنپدراگون ۶۶۰ و سیستم عامل اندروید ۱۰ با رابط کاربری MIUI 10 رونمایی کرد. چند ماه بعد این شرکت ردمی نوت ۷ پرو را برای بازار های هند و چین رونمایی کرد. این مدل در سایه استفاده از پردازنده پیشرفته تر اسنپدراگون ۶۷۵ بسیار بهتر از نسخه اصلی یعنی ردمی نوت ۷ عمل کرد.

متاسفانه نسخه جهانی این دستگاه رونمایی و عرضه نشد، شاید به خاطر این عرضه جهانی نشد که به احتمال زیاد باعث صدمه به فروش جهانی ردمی نوت ۷ می شد.

حتی ردمی نوت ۸ هم پیشرفتی برای صاحبا ردمی نوت ۷ پرو به حساب نمی آید. حال پس از یک سال و چند ماه پس از رونمایی این گوشی آپدیت اندروید ۱۰ با رابط کاربری MIUI 11 را دریافت می کند.

اندروید 10 برای ردمی نوت 7 پرو

جالب اینجاست که این گوشی حدود شش ماه پیش آپدیت رابط کاربری MIUI 11 را دریافت کرد. با این حال با اندروید ۱۰ همراه بود. این معمول است که شیائومی نسخه های رابط کاربری MIUI را با نسخه اندروید آپدیت می کند. به همین دلیل این خوب است که شرکت در تلاش است تا اندروید ۱۰ را برای این گوشی به ارمغان بیاورد.

جالب اینجاست که ردمی نوت ۸ هنوز هم اندروید ۹ پای را به همراه دارد و حتی جدید ترین دستگاه این شرکت هم اندروید وان را اجرا می کند، می A3 بعد از تلاش های ناکام هنوز هم موفق به دریافت آپدیت پایدار اندروید ۱۰ نشده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چند روز پیش این شرکت آپدیت اندروید ۱۰ را برای ردمی ۷A ارائه داده بود. ظاهرا این شرکت دستگاهای جدید را در لیست اولویت قرار نمی دهد. چون که در ارائه آپدیت اندروید ۱۰ به صورت تصافی پیش می رود.

قابل توجه است که ردمی نوت ۷ پرو قبل از نوت ۸ اندروید ۱۰ را دریافت می کند

جدا از نسخه جدید اندروید، تغییرات غیر از جزئیات افزایش امنیتی سیستم حزئیاتی زیادی را به ارمغان نمی آورد. این آپدیت همچنین یک پچ امنیتی یک ساله ماه مه ۲۰۲۰ را به همراه دارد.

حجم این آپدیت حدود ۲.۱ گیگابایت است و در حال حاضر فقط برای کاربران چینی در دسترس است. این گوشی فاقد نسخه جهانی است و به همین دلیل تنها بازار باقیمانده این آپدیت هند است. اعتقاد بر این است که طی چند هفته آینده این آپدیت به کل کاربران ردمی نوت ۷ پرو در دسترس خواهد بود.

با وجود قدیمی بون، ردمی نوت ۷ پرو به لطف استفاده از اسنپدراگون ۶۷۵ که نسبت به اسنپدراگون ۶۶۰ و ۶۶۵ بسیار برتر است، هنوز هم یک دستگاه قدرتمند به حساب می آید. علاوه بر این، این دستگاه با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی سامسونگ همراه است.

نسخه معمولی نوت ۷ برای تولید تصاویر ۴۸ مگاپیکسلی از ترفند های پیکسلی استفاده می کند، زیرا اسنپدراگون ۶۶۰ نمی تواند از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیسکلی پشتیبانی کند.

جدا از این تفاوت های کوچک، نوت ۷ پرو کاملا شبیه به نوت ۷ است و از صفحه نمایش مشابه و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی برخوردار است. فقط تنها مشکل این دستگاه عدم وجود پشتیبانی از باند جهانی ۴G است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع adimorah blog

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر