اندروید ۱۰ برای ردمی نوت ۷ در چین منتشر شد

اندروید ۱۰ برای ردمی نوت ۷ در چین منتشر شد

شرکت شیائومی در سال گذشته گوشی شیائومی ردمی نوت ۷ را همراه با نسخه پرو یا همان حرفه ای این گوشی رونمایی و معرفی کرد که ما نیز شاهد یک حالت بسیار جذاب و فوق العاده ای در سری نسخه های ردمی نوت شیائومی بوده ایم.

نسخه جدید اندروید یعنی اندروید ۱۰ برای نسخه پرو این گوشی منتشر شده بود اما این نسخه هنوز از آپدیت برای نسخه جدید محروم بود که از امروز برای کاربران چینی منتشر خواهد شد و ما نیز شاهد یک حالت بسیار مناسب برای این کاربران خواهیم بود.

این نسخه از گوشی شیائومی در بازار های جهانی فروش بالایی داشته و در مدت یک سال توانسته بود جزو ۱۰ گوشی پر فروش در دنیا باشد که نسبت به دیگر شرکت ها از رشد قابل توجهی برخوردار بود که همه اینها نشان دهنده کار فوق العاده شرکت چینی شیائومی بوده است.

اندروید ۱۰ برای ردمی نوت ۷ بعد از مدت های بسیار زیاد در کشور چین عرضه شده است و احتمال اینکه تا هفته آینده کشور های دیگر از نسخه جدید اندروید برای این گوشی همراه باشند بسیار زیاد می باشد و کشور های دیگر نیز به این قابلیت مجهز خواهند شد.

کشور های انگلیس و ایالات متحده جزو کشور هایی می باشند که نسبت به دیگر کشور ها در اولویت قرار دارند و احتمال اینکه اندروید ۱۰ برای این گوشی در این کشور ها به گوشی شیائومی ردمی نوت ۷ مجهز شوند بسیار زیاد و بالا می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اندروید 10 برای ردمی نوت 7 در چین منتشر شد

اندروید ۱۰ برای ردمی نوت ۷

نسخه فعلی گوشی شیائومی نوت ۷ اندروید ۹ پای می باشد که این شرکت نسخه جدید اندروید را برای تمامی کاربران خود در نظر گرفته است و طبق گفته مدیر رسانه ای شیائومی، اندروید ۱۰ برای تمامی کاربران این گوشی منتشر خواهد شد.

در نسخه جدید اندروید برای این گوشی شاهد اضافه شدن المان های مختلف هستیم و یکی از مزیت های بسیار بالای این نسخه بالا بودن حالت های رابط کاربری و سرعت دستگاه می باشد که با آپدیت کردن نسخه جدید به وجود خواهد آمد.

اندروید ۱۰ با نسخه رابط کاربری MIUI 11 عرضه خواهد شد و این گوشی از نسخه رابط کاربری جدید شیائومی بهره مند نخواهد بود و احتمال اینکه نسخه جدید رابط کاربری برای این گوشی عرضه شود بسیار کم می باشد اما نسخه پرو این گوشی از نسخه جدید رابط کاربی MIUI 12 بهره مند خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر