اندروید ۱۰ برای ردمی ۸A با رابط کاربری MIUI 11 آپدیت می شود

آپدیت اندروید ۱۰ برای ردمی ۸A

شیائومی آپدیت MIUI 12 را از اواخر آوریل اعلام کرد. از آن زمان این شرکت تلاش زیادی می کند تا اطمینان حاصل کند که آخرین گوشی ها تا پایان سال ۲۰۲۰ به آخرین نسخه سیستم عامل اندروید آپدیت خواهند شد. آپدیت های شیائومی کمی عجیب است زیرا در حال آپدیت برخی از گوشی های ارزان قیمت قبل از گوشی های میان رده است.

ردمی ۷A قبلا آپدیت اندروید ۱۰ را دریافت کرده بود، و اکنون زمان آن رسیده است که گوشی ارزان قیمت دوم سال گذشته یعنی ردمی ۸A را به آخرین نسخه سیستم عامل اندروید آپدیت کند. این در حالی است که نوع چینی این دستگاه چندی پیش این آپدیت را دریافت کرده بود.

اندروید ۱۰ برای ردمی ۸A با رابط کاربری MIUI 12 همراه نیست

آپدیت اندروید 10 برای ردمی 8A
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این اخبار هیجان انگیز برای طرفداران ردمی ۸A است، تنها مشکل این است که این آپدیت مبتنی بر رابط کاربر MIUI 11 است. علاوه بر این، سرانجام شیائومی MIUI 12 را برای گوشی ارزن قیمت رونمایی می کند. این کمی حیرت انگیز است چون که این گوشی اندروید جدیدتری از ۹ پای را اجرا خواهد کرد.

نوع چینی این گوشی هوشمند ماه گذشته اندروید ۱۰ را با پچ امنیتی ۲۰۲۰ دریافت کرد. نسخه جهانی هم همان امنیتی را دارد که آپدیت اوایل این ماه به بازار عرضه شده است. در حال حاضر، گوشی های باقی مانده از غافله آپدیت اندروید ۱۰ آن را دریافت می کنند که به طور قطعی یک امتیاز برای این گوشی به حساب می آید.

شایان ذکر است که ردمی ۸A احتمالا اندروید ۱۱ را دریافت نخواهد کرد. دستگاه های موجود در بخش پایین رده شیائومی بیش از این واجد شرایط دریافت آپدیت سیستم عامل نیستند.

ردمی ۸A به تازگی جاگزینی برای خود با نام ردمی ۸A دریافت کرده است. با این حال، هنوز این گوشیمتناسب با با سلیقه برخی از کاربران متناسب است. این دستگاه اولین گوشی هوشمند ردمی A بود که دارای یک شکاف واتردروپ و یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با درگاه USB-C بود. متاسفانه جایگزین آن به درگاه میکرو USB مجهز شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر