اندروید ۱۰ برای موتورولا موتو G7 آپدیت خواهد شد

در ژانویه سال جاری، موتولا اقدام به ساخت آپدیت اندروید ۱۰ برای موتو G7 پلاس کرد. و چند هفته بعد از آن، این شرکت پس از تهیه کامل این آپدیت، آن را عرضه کرد. از ماه ژانویه به بعد هم صاحبان موتو G7 منتظر دریافت آپدیت سیسیتم عامل اندروید ۱۰ هستند و اکنون پس از گذشت ماه ها، سرانجام این انتظار به پایان می رسد.

متاسفانه، این آپدیت در حال حاضر فقط در کشور برزیل در دسترس است، اما این شرکت پس از به پایان رساندن مرحله اول این آپدیت، آن را به مناطق دیگر جهان هم سوق می دهد.

موتورلا اظهار داشت که فهالیت بر روی آپدیت اندروید ۱۰ برای یک دستگاه خود را در ۷ مه آغاز کرده است. این شرکت می خواهد این روند را تا حد ممکن روانتر کند. به همین دلیل، آن را تا آخر این ماه به کل مناطق جهان ارائه خواهد داد.

آپدیت جدید اندروید ۱۰ برای موتو جی ۷ با شماره سریال QPU30.52-16-2 همراه است. متاسفانه هنوز هیچ تاییدی از سطح امنیتی اندروید در داخل این سیستم عامل وجود ندارد.

همانطور که انتظار دارید، این آپدیت کلیه مواردی را که در اندروید ۱۰ ارائه شده است را با خواهد معرفی کرده است. این موارد شامل دارک مود در سطح سیستم عامل، پیشمایش ژست، پاسخ های هوشمند و کنترل مجوز های بهبود یافته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اندروید 10 برای موتورولا موتو G7

اندروید ۱۰ برای موتورولا موتو G7 آپدیت خواهد شد

در حالی که موتورولا یکی از بدترین شرکت ها در بخش ارائه آپدیت سریع اندرویدی است، موتو G7 عشق و علاقه زیادی را ار جامعه اندروید دریافت کرده است. این گوشی در حال حاضر چندین نسخه رام سفارشی مبتنی بر اندروید ۱۰ مانند LineageOS 17.1 دارد.

زمانی که به آپدیت اندروید ۱۰ به کشور های بیشتری رسید، انتظار می رود این شرکت کد منبع اندروید ۱۰ برای برای آپدیت دستری منتشر خواهد کرد. در نتیجه، رابط کاربری سفارشی برای این تلفن میان رده در حال رشد است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع xda-developers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر