اندروید ۱۰ برای موتو Z6 : آخرین آپدیت

اندروید ۱۰ برای موتو Z6

موتورولا یکی از سریعترین مارک های گوشی های هوشمند در ارائه آپدیت های اندرویدی است. علیرغم اینکه تلفن های هوشمن این شرکت با اندروید وانیلی و فقط با چند برنامه موتوری در حال اجر هستند، این شرکت در تلاش است تا آپدیت های سریع ترین را ارائه دهد. یکی از نمونه های آن موتو Z6 است که در ژوئن سال ۲۰۱۹ با اندروید ۹ پای رونمایی شد. چند ماه پس از معرفی اندروید ۱۰ گوگل بالاخره، این دستگاه اندروید ۱۰ را دریافت می کند.

اندروید 10 برای موتو Z6

چند سال پیش خیال آور بودن که سامسونگ از این جنبه سریع تر از موتورولا باشد. اما این دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد. این شرکت کره ای نرم افزاری را اصلاح کرده اما آپدیت آن سریعتر از موتورلا در اندروید وانیلی است. وقتی صحبت از موتو Z6 می شود، دیر تر از هرگز بهتر است.

آپدیت مورد نظر دارای تعداد ساخت QPF30.130-15-7MQPF30.130-15-7M است و چندین ویژگی جدید را به همراه دارد. یعنی، ما یک ناوبری مبتنی بر ژست جدید و مجوز های برنامه را مجددا داریم. چگونه حالت تاریک مدت انتظار گسترده در سیستم را فراموش کنیم؟ صاحبان Z6 سرانجام قادر به لذت بردن از تصاویر چشمگیر هستند. جالب توجه است، این آپدیت دارای امنیتی ژانویه ۲۰۲۰ است.


شیائومی می A2 لایت اندروید ۱۰ را دریافت خواهد کرد


دیگر خارج از باور است که موتو Z6 برای دریافت آپدیت اندروید ۱۱ هم دسترس باشد، اما در سال ۲۰۲۱ برای شگفتی آماده هستیم. این گوشی دارای مشخصات کاملی است و اکنون کاربران برای خارج شدن از احساس داشتن وسیله ای قدیمی  با گذشت یک سال آماده هستند.

لازم به ذکر است و تکرار است که آپدیت اندروید ۱۰ آخرین آپدیت نرم افزاری موتورولا موتو Z6 خواهد بود، این یعنی موتورولا دیگر هیچ آپدیتی را برای این دستگاه ارائه نمی دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر