اندروید ۱۰ برای نوکیا ۲.۳ عرضه می شود

اندروید ۱۰ برای نوکیا ۲.۳ عرضه می شود

نوکیا ۲.۳ جزو گوشی های پایین رده این شرکت محسوب می شود و قیمت بسیار پایینی دارد و همین نیز باعث شده است تا انتخاب افراد بسیار زیادی برای خرید این گوشی باشد و گفته می شود به زودی نسخه جدید سیستم عامل اندروید برای آن عرضه خواهد شد.

طبق گفته HMD Global این گوشی یازدهمین گوشی جدید در سال ۲۰۲۰ می باشد که به نسخه اندروید ۱۰ مجهز خواهد بود و گفته می شود قابلیت هایی همچون بروزرسانی ژست ناوبری و پاسخ هوشمند به همراه کنترل حریم خصوصی بهبود یافته عرضه خواهد شد.

نوکیا برای تمامی سری های خود حدالمقدور درحال عرضه نسخه جدید سیستم عامل اندروید می باشد و تابحال توانسته است حدود ۹۵ درصد از گوشی های عرضه شده خود را به این نسخه بروزرسانی کند و انتظار می رود سری های دیگر نیز به این نسخه از گوشی های شرکت نوکیا عرضه شوند.

اندروید برای نوکیا ۲.۳ کمی عجیب است اما واقعیت دارد و نوکیا تصمیم خود را برای عرضه نسخه جدید سیستم عامل جدید نوکیا گرفته است و در ماه های آینده شاهد عرضه این نسخه برای برای گوشی نوکیا ۲.۳ به زودی و سراسری خواهیم بود.

بعد از عرضه شدن اندروید برای گوشی های نوکیا و مخصوصا نوکیا ۲.۳ شاهد اتفاقات جالب و جذابی در این گوشی هوشمند خواهیم بود که باعث می شود تا کاربران برای استفاده از این گوشی هوشمند به مشکلی برخورد نکنند و این یعنی نشان دهنده یک اتفاق خوب برای این شرکت و این سری می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اندروید برای نوکیا 2.3 عرضه می شود

عرضه اندروید ۱۰ برای نوکیا ۲.۳

بعد از عرضه شدن نسخه ۱۰ اندروید برای نوکیا شاهد فعال شدن قابلیت هایی همچون Family Link که یک ویژگی جذاب می باشد که به والدین اجازه می دهد تا گوشی های فرزندان خود را به طور منظم زیر نظر داشته باشند و آنها را از برخی فعالیت ها محروم کنند.

همچنین یک ویژگی دیگر به نام Focus Mode اضافه خواهد شد که باعث می شود تا کاربر برنامه های اضافی خود را مدیریت کند و غیرضروری ترین برنامه های خود را در حالت غیرفعال قرار دهد تا بتواند از این طریق به قدرت و سرعت دستگاه و ماندگاری ظرفیت باطری کمک بسیار زیادی بکند.

طبق گفته های نوکیا این نسخه به زودی به صورت منطقه ای برای تمامی کشور ها عرضه خواهد شد و کشور ایران نیز جزو این لیست می باشد و به زودی شاهد عرضه این نسخه برای این دسته از گوشی نوکیا برای تمام کاربران این تلفن همراه هوشمند خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر