اندروید ۱۰ برای نوکیا ۳.۱ پلاس آپدیت می شود

HMD گلوبال می خواهد نام خود را به عنوان سریعترین مارک صنعت گوشی های هوشمند برای ارائه آپدیت های اندرویدی حفظ کند. امروز هم این شرکت آپدیت اندروید ۱۰ برای نوکیا ۳.۱ پلاس را روانه بازار کرده است.

این دستگاه در اکتبر سال ۲۰۱۸ با اندروید ۸ عرضه شد و آپدیت اندروید ۹ پای را هم در فوریه ۲۰۱۹ دریافت کرد. اکنون هم این گوشی آماده پذیرایی است آپدیت اندروید ۱۰ است.

دیدن این سطح از پشتیبانی از گوشی های هوشمند پایین رده واقع شگفت انگیز است. البته برنامه اندروید وان حداقل دو آپدیت عمده و اصلی اندروید برای دستگاه ها است.

اندروید ۱۰ برای نوکیا ۳.۱ پلاس آپدیت می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سیستم عامل جدی دارای نسخه نرم افزار V3.16H است و شامل تمام مواردی است که با سیستم عامل اندروید ۱۰ رونمایی شده است. از جمله آنها می توان به حرکات جدید ناوبری، کنترل مجوز های مجدد و تازه کردن رابط کاربری اشاره کرد.

به انداز کافی جالب است که آپدیت جدید پچ های امنیتی را تا آوریل سال ۲۰۲۰ با خود به یدک می کشد. با توجه به اینکه می بایست تا اوسط ماه می پیش برویم اما این کمی قدیمی است. با این حال، ما می توانیم بیش از حد از دستگاهی بخواهیم که مطمئنا برای HMD دارای اولویت کمی باشد.

طبق معمول، این آپدیت به بیش از ۳۸ کشور به صاحبان نوکیا ۳.۱ پلاس می رسد. اگر در ساعات آینده هیچ مشکلی پیش نیاید، باید این آپدیت را در مناطق بیشتری خواهیم دید.

شما می توانید لیست کشور های واجد شرایط (منظور کشور های که در وهله اول این آپدیت را دریافت می کنند) در لینک منبع بررسی کنید. HMD انتظار دارد که این آپدیت ۱۳ مه به ۱۰% کشور های موجود در لیست، تا ۱۶ مه به ۵۰% کشور های لیست و تا ۱۸ مه به ۱۰۰% کشور های موجود در لیست برسد.

از دارندگان گوشی های نوکیا ۳.۱ پلاس می خواهم در صورت دریافت آپدیت اندروید ۱۰ با ارسال کامنت زیر همین پست ما را هم در جریان بگذارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع nokia

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر