اندروید ۱۰ برای وان پلاس ۱ آپدیت می شود

اندروید ۱۰ برای وان پلاس ۱

دنیای گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۴ بسیار خشمناک بود که شرکت های چینی هنوز اولین قدم های خود را برای تبدیل شده به جریان اصلی بر می داشتند. در آن سال، ما شاهد به وجود آمدن یک استارتاپ کوچک که از همان گروه اوپو قلب وان پلاس گرفته شد.

این شرکت با وعده های بالایی مبنی بر تحویل نخستین قاتل پرچمار خود را به جهانیان نشان داد. این گوشی وعده داده شده است که مشخصات بالا، باتری طولانی مدت و قیمت بسیار مناسب است. این وعده ها بسیار بلند پروازانه بودند، اما این شرکت توانست بسیاری از آنها را با وان پلاس ۲ انجام دهد. این گوشی هوشمند با تراشه پرچمدار آن سال اسنپدراگون، یک باتری بیش از حد توانمند و قیمت مقرون به صرفه ۴۰۰ دلار عرضه شد.

یکی دیگر از جزئیات جالب این گوشی وجود رابط کاربری CyanogenOS بود. این همکاری موفقیت گوشی را در بین علاقه مندان به سیستم عامل اندروید و در بازار های بین المللی توضیح می دهد. در حالی که اکثر شرکت های چینی در حال اسال گوشب با رام های سفارشی خود بودند، وان پلاس تصمیم گرفت از رام استاندارد اندروید استفاده کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در سال ۲۰۱۴، حت سامسونگ به خاطر TouchWizدر بخش نرم افزار دست و پنجه نرم کرد. وان پلاس ۱ با رم مستقر در کیتکات هواوی تازه ای برای ماه خریدای کرد. متاسفانه، همکاری با CyanogenMod مدت زمان طولانی طول نکشید. تیم پشتیبانی رام پس از همکاری با مایکروسافت درگیر مشاجرات شیدیدی شد و گفت چیز هایی مثل اندروید را از گوگل می گیریم یا یک گلوله روی سر گوگل خواهیم زد.

وان پلاس مجبور شد نرم افزار خود را توسعه دهد و OxygenOS را متولد کند که به روز ترین نسخه آن مبتنی بر اندروید ۱۰ است. وان پلاس ۱ اصلی مدت زیادی است که انتشار شده است. با این حال، هنوز هم به لطف تلاش های توسعه دهندگان رام سفارشی نفش می کشد. گوشی که در سال ۲۰۱۴ رونمایی شده حالا به اندروید ۱۰ آپدیت می شود.

اندروید ۱۰ با رابط کاربری LineageOS 17.1 ماه آوریل ۲۰۲۰ برای دستگاه ها پشتیبانی می شود. از آن زمان، دستگاه های جدید به این لیست اضافه شده اند. وان پلاس آخرین گوشی برای دریافت رابط کاربری LineageOS است. با این حال، اولین ساختار های اندروید ۱۰ هنوز در دسترس نیست.

در این مرحله، نخستین ساختاری که به زودی پخش خواهد شد، باید پر از اشکالات باشد. با این حال، اگر هنوز وان پلاس ۱ دارید اعتقاد بر این است که ممکن است نتیجه بگیرد. از این گذشته، دستگاه ۲۰۱۴ به سحتی روزانه شما در این مرجله است. با اندروید ۱۰ این دستگاه نفس تازه ای می کشد. طی چند ماه، ما معتقدیم که رام به اندازه کافی برای گوشی ثبات خواهد داشت. علاوه بر این کد منبع LineageOS 17.1 به توسعه دهندگان امکان می دهد رام های سفارشی دیگر را نیز در آینده بسازند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع xda-developers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر