اندروید ۱۰ برای گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ آپدیت می شود

اندروید ۱۰ برای گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ آپدیت می شود

هنگامی که سامسونگ سری گلکسی S20 را فاش کرد، تلفن های هوشمند جدید متعاقبا نسخه جدید رابط کاربری One UI 2.1 را به طور رسمی عمومی شد. این در حالی بود که برخی از دستگاه ها در حال دریافت اندروید ۱۰ با رابط کاربری One UI 2.0 هستند.

با این حال سامسونگ به سرعت شروع به رونمایی از این آپدیت جدید سیستم عامل اندروید ۱۰ برای گوشی های هوشمند خود است. اکنون برخی از منابع فاش کردند که سامسونگ در حال کار بر روی آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ است.

اندروید ۱۰ برای گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ آپدیت می شود

آخرین آپدیت مستقیما از انجمن های رسمی سامسونگ کره جنوبی ارائه می شود. به گفته یک فرد این شرکت پشتیبانی از رابط کاربری One UI 2.1 را در دستگههای بالا روشن می کند. بنابراین حال باید منتظر یک آپدیت در حال توسعه هستیم. گزارش های قبلی حاکی از آن بود که گوشی های ۲۰۱۸ سامسونگ سیستم عامل اندروید ۱۰ را دریافت می کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حالی که جدیدترین آپدیت فقط افزایشی است، برخی ویژگی های جالب را برای مفید کردن نرم افزار های اختصاصی سامسونگ اضافه می کنند.

بر اساس این گزارش، آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، نسخه آزمایشی به زودی روی دستگاه های ۲۰۱۸ این دستگاه پیاده خواهد شد.

متاسفانه، باید منتظر بمانیم و ببنیم که آیا آپدیت واقعا در روز های آینده در این دستگاه پیاده خواهد شد یا خیر. از این گذشته، در حالی که این بیانیه از سوی یک مقام سامسونگ مطرح شده است، و بدین سان نسخه آزمایشی بتا ثابت سازگار تر خواهد بود.

ولی با این وضع حاکم بر جهان احتمالا باید کمی بیشتر منتظر باشیم تا سامسونگ آپدیت اندروید ۱۰ را برای دستگاه های ۲۰۱۸ خود عرضه کند.

پس دارندگان گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ صبور باشند چون ممکن است کمی طول بکشد تا اندروید ۱۰ برای گوشی های آن ها برسد اما مطمئن باشید که هیچ شک و تردیدی در اندروید ۱۰ برای گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ وجود ندارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر