اندروید ۱۱ با منوی قدرتمند همراه خواهد بود

میشال رحمان، سردبیر برنامه نویسان XDA، با استناد به توسعه دهنده تیل کوتمن، تصویری از منوی قدرتمندی را منتشر کرده است که با اندروید ۱۱ همراه خواهد بود.

به جای یک پنجره پاپ آپ در صفحه نمایش، که در آن میانبر ها برای خاموش شدن و راه اندازی مجدد گوشی هوشمند قرار داده شده است، و همچنین گرفتن عکس از صفحه و تماس با خدمات اضطراری، این منو کل صفحه را اشغال می کند.

در بالای آن دکمه های آشنایی با میانبر های ذکر شده وجود دارد، اما به صورت افقی واقع شده است. در زیر هم لیست کارت های اعتباری که به گوگل پای اضافه شده است.

به نگه داشتن دکمه پاور گوشی هوشمند، مالک می تواند به سرعت کارت بانکی را برای پرداخت بدون تماس تغییر دهد. حتی پایین تر، بخش کنترل سریع را برای کار با دستگاه های خانگی هوشمند داریم. می توانید به سرعت نور را در اتاق مورد نظر از گوشی هوشمند خود روشن کنید یا دمای اتاق خواب خود را تنظیم کنید. این ویژگی احتمالا مربوط به برنامه گوگل هوم است.

این واقعیت که منوی قدرتمند در اندروید ۱۱ به طور چشمگیر ظاهر می شود در ماه مارس بوده است. گوگل چندین بار در روند تهیه نسخه بعدی این سیستم عامل، بخش طراحی را تغییر داده است. انتشار نسخه نهایی اندروید ۱۱ باید در سه ماهه سوم سال جاری باشد.

رونمایی اندروید ۱۱ بتا

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گفتنی است، به تازگی، گوگل رویداد اندروید ۱۱ بتا را که قبل تر قرار بود در ۳ ژوئن برگزار شود، لغو کرد. با این حال، این شرکت هیچ دلیلی برای تاخیر مشخص نکرده است.

تیم توسعه گوگل برای اظهار لغو این رویداد به توییت مراجعه کرده اند. در این توییت آمده است که این رویداد که در تاریخ ۳ ژوئن برگزار شد، لغو شده است. این بدان معنی است که اولین نسخه بتا اندروید ۱۱ باید برای مدتی تخت پوشش قرار گیرد.

اعتراضات گسترده در سراسر کشور به دلیل کشته شدن یک آمریکایی آفریقایی تبار به طرز سوال برانگیز است، زیرا او توسط پلیس در مینیاپولیس مهار شد. گوگل در واقع دلیل تصمیم خود را در توییت ذکر نکرده است. اما قابل درک است که گوگل این را بهترین وقت نمی داند.

پیش از این گوگل مجبور بود Google I / O را که قرار بود در ماه گذشته برگزار شود را هم لغو کند. پیش از این گزارش های مختلف ادعا می کردند که عرضه گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۴A نیز که قرار بود در ماه ماه ژوئیه باشد به تعویق افتاده است.

آخرین تحولات مربوط به این محصول نشان می دهد که می تواند بدون انخنا باشد. همچنین باید ارزان تر آیفون SE جدید که اخیرا رونمایی شده است باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع MishaalRahman

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر