اندروید ۱۱ برای ایسوس زنفون ۶ آپدیت می شود

ایسوس زنفون ۶ یا ایسوس ۶Z در هند رونمایی شد و به دلیل دوربین به نظیر ۴۸ مگاپیکسلی که می چرخد، معروف شد. پرچمدار ارزان قیمت ایسوس با نسخه تقریبا نزدیک به اندروید ۹ پای به بازار عرضد شد، در حالی که ایسوس آپدیت پایدار اندروید ۱۰ را در نوامبر سال ۲۰۱۹ به گوشی ارائه داد. و اکنون ایسوس رنفون ۶ به لیست کوتاه گوشی های هوشمند واجد شرایط اندروید ۱۱ بتا اضافه شده است.

برای ثبت نام در تست بتا اندروید ۱۱، کاربران باید جدیدترین نسخه پایدار اندروید ۱۱ را روی گوشی خود نصب کنند. این نسخه خاص از چند روز پیش شروع به کار کرده است. گزینه جدیدی با نام ثبت نام د برنامه آزمایشی بتا در داخل تنظیمات آپدیت سیستم ظاهر شد، که تنها راه ثبت نام برای شرکت در این آزمایش بتا اندروید ۱۱ است.

از طریق لینک زیر می تواند این نسخه بتا اندروید ۱۱ را برای زنفون ۶ دانلود کنید. پس از دانلود، فایل زیپ را در حافظه داخلی جابجا کرده و یک بار گوشی را راه اندازی مجدد کنید تا اطلاع رسانی برای آپدیت دریافت شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دوره ثبت نام تا ۴ سپتامبر باز است، اما ایسوس در مورد تعداد شکاف های موجود چیزی را فاش نکرده است. این شرکت در نظر دارد نتیجه استخدام را در ۹ سپتامبر منتشر کند، در حالی که شرکت کنندگان منتخب هم باید یک ایمیل تاییدیه شخصی از ایسوس دریافت کنند.

به همه تست کنندگان بتا اجازه دستری ویژه به بخش خصوص از بخش های انجمن زنتالک داده می شود ،که برای ارسال بازخورد و گزارش اشکال های در نظر گرفته شده است. جالب است که، معیار های واجد شرایط بودن این است که زنفون ۶ شما برای ثبت نام بتا اندروید ۱۱ قفل شود. کلمه دقیق عبارت است که این که دستگاه را قفل نکرده اید، که نشان می دهد ممکن است یک واحد زنفون ۶ با یک بوت لودر درباره قفل شده برای مشارکت واجد شرایط نباشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر