اندروید ۱۱ برای ردمی نوت ۸ و می ۱۰ تی لایت ارائه شد

در گذشته، شیائومی دچار تکه تکه شدن اندروید بود. از آنجا که این برند فلسفه خاص خود را از طریق رابط کاربری MIUI دارد، اهمیت چندانی برای آپدیت نسخه جدید سیستم عامل اندروید ۱۱ در چندین دستگاه خود نداشت. با این حال، در چند سال گذشته این موضوع تغییر کرده است.

این برند در حالی که تمام مشکلات موجود در آپدیت های MIUI خود را از بین می برد، اغلب آپدیت های اندروید هم ارائه می دهد. تا به حال، دستگاه های مبتنی بر MIUI پشتیبانی اندرویدی بهتری نسبت به دستگاه های اندروید وان این شرکت دریافت کرده اند.

این برند قبلا در سپتامبر سال گذشته آپدیت اندروید ۱۱ را برای می ۱۰، می ۱۰ پرو و ردمی k30 پرو ارائه کرده است. این از زمان انتشار اندروید ۱۱ قابل توجه بود. این شرکت سپس با انتشار اندروید ۱۱ برای می نوت ۱۰ لایت، ردمی نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو، و سایر محصولات به کار خود ادامه داد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اکنون این برند اندروید ۱۱ را برای ردمی نوت ۸ و می ۱۰ تی لایت در چین عرضه کرده است. این یعنی گوشی میان رده سال ۲۰۱۹ در حال دریافت دومین آپدیت عمده (بزرگ) خود است.

می ۱۰ تی لایت دارای سه نوع خاص است. در چین این دستگاه با نام ردمی نوت ۹ پرو فایو جی، در هند با عنوان می ۱۰i به فروش می رسد. و تا به حال تنها نسخه جهانی آن آپدیت اندروید ۱۱ را دریافت کرده است. علاوه بر این، م نوت ۱۰ پس از ماه ها انتظار اکنون آپدیت اندروید ۱۱ را دریافت می کند. در این میان شگفت آور ترین و جذاب ترین آپدیت اندروید ۱۱ مربوط به ردمی نوت ۸ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر