اندروید ۱۱ برای نوکیا ۵.۳ به زودی آپدیت می شود

تحلیلگران بر این باورند که نوکیا با ترکیب قابلیت اطمینان مونتاژ دستگاه های خود، اطمینان از امنیت میان افزار و همچنین آپدیت های به موقع نرم افزار، توانسته است به چنین سطح بالایی از اعتماد دست یابد. و اکنون برای اثبات این قضاوت ها، تصویر جدیدی از اندروید ۱۱ برای نوکیا ۵.۳ مدل جدید این شرکت ظاهر شد.

در پایگاه داده گیکبنچ، مدل ارزان قیمت نوکیا ۵.۳ مورد توجه قرار گرفت که با آخرین نسخه سیستم عامل اندروید ۱۱ اجرا خواهد شد. یادآوری می شود که امروزه همه پرچمداران سایر شرکت ها آخرین نسخه سیستم عامل اندروید ۱۱ را دریافت نمی کنند.

اندروید 11 برای نوکیا 5.3

نوکیا ۵.۳ در مارس سال جاری رونمایی شد و از جعبه با اندروید ۱۰ همراه بو. در حین رونمایی این گوشی هوشمند، نوکیا تصریح کرد که این دستگاه، با قیت ۲۱۹ دلاری، آپدیت های اندروید ۱۱ و حتی اندروید ۱۲ را دریافت خواهد کرد و همچنین از آپدیت آخرین پچ های امنیتی تا ۳ سال پشتیبانی می کند.

طبق برنامه آپدیت اندروید ۱۱ که در اوایل ماه جاری منتشر شد، گوشی های هوشمند نوکیا دریافت این آپدیت را در سه ماهه آخر ۲۰۲۰ شروع می کنند. بعید به نظر می رسد نوکیا ۵.۳ جز اولین مدل هایی باشد که نسخه جدید سیستم عامل اندروید را دریافت می کند، اما با توجه به تصاویر فاش شده از گیکبنچ، این اتفاق خیلی طول می کشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اندروید 11 برای نوکیا 5.3

برنامه زمان بندی برای ارائه آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های هوشمند نوکیا اعلام شد

HMD گلوبال برنامه ارائه آپدیت اندروید ۱۱ را دد صفحه رسمی نوکیا موبایل در توییتر منتشر کرده است. HMD قصد دارد تمام گوشی های هوشمند خود را که دارای اندروید ۹ یا اندروید ۱۰ هستند را به اندروید ۱۱ آپدیت می کند :

  • سه ماهه چهارم ۲۰۲۰ – آپدیت نوکیا ۸.۳ ۵G، نوکیا ۸.۱، نوکیا ۵.۳ و نوکیا ۲.۲
  • سه ماهه اول ۲۰۱۲ – آپدیت نوکیا ۴.۲، نوکیا ۳.۴، نوکیا ۲.۴ و نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۱.۳
  • سه ماهه اول و دوم ۲۰۲۱ – آپدیت نوکیا ۷.۲، نوکیا ۶.۲ و نوکیا ۳.۲

قدیمی ترین گوشی هوشمند موجود در این لیست نوکیا ۸.۱ است. که در پایان سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرد. این دستگاه اولین گوشی نوکیا بود که از جعبه با اندروید ۹ همراه شده بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع NokiaPowerUser

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر