اندروید ۱۱ برای گلکسی نوت ۱۰ آپدیت می شود

کمی بعد از عرضه اندروید ۱۱ توسط گوگل، بسیاری از سازندگان اندرویدی شروع به رونمایی رابط کاربری و برنامه آپدیت مربوطه کردند. در این میان، ما شاهد رونمایی سامسونگ از رابط کاربری اختصاصی جدید خود با عنوان One UI 3.0 هستیم.

با کمال تعجب، این شرکت یکی از سریعترین برند هایی است که آپدیت های اندروید ۱۱ را برای دستگاه های خود اعمال می کند. سامسونگ برندی قابل توجه در زمینه گوشی های هوشمند است و با رابط کاربری انقلابی و کارآمدی که ایجاد کرد ظاهرا فلسفه پشتیبانی آن را هم تغییر داد.

این شرکت پس از ارائه آپدیت برای پرچمداران ۲۰۲۰ خود، این آپدیت را به محصولات ۲۰۱۹ خود هم ارائه کرد. اکنون هم که شاهد ارائه این آپدیت برای نسخه های اگزینوس ۴G و ۵G گلکسی نوت ۱۰ در برخی از کشور های اروپایی بودیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
آپدیت اندروید 11 برای گلکسی نوت 10

رونمایی این آپدیت یک تعجب بزرگ ایجاد کرد. چون که کسی انتظار نداشت که قبل از ژانویه ۲۰۲۱ به بازار عرضه شود. مدل های مجهز به پردازنده اگزینوس ۹۸۲۵ گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس در آلمان این آپدیت را با شماره ساخت N97xFXXU6ETLL دریافت کرده اند.

نسخه ۵G هم به ترتیب با شماره نسخه N976BXXU6ETLL در سوئیس و اسپانیا آپدیت می شود. نسخه سایخت در تمام قابلیت های جدید رونمایی شده توسط گوگل در اندروید ۱۱ وجود دارد. علاوه بر این، One UI همچنین دارای مجموعه ای از قابلیت ها و تغییرات هماه با تکرار سوم است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر