آپدیت اندروید ۱۱ برای Poco F2 Pro به صورت جهانی عرضه شد

به نظر می رسد که به غیر از سامسونگ، شیائومی هم ارائه آپدیت پایدار اندروید ۱۱ به دستگاه های خود شروع کرده است. هفته گذشته، زیر برند مستقل شیائومی، پوکو شروع به ارائه آپدیت اندروید ۱۱ برای Poco F2 Pro کرد. به نظر می رسد که این شرکت در حال آماده سازی برای ارائه این آپدیت به دستگاه های بیشتری باشد.

نه تنها پوکو بلکه به نظر می رسد که شیائومی هم این آپدیت را برای می ۱۰ و ردمی k30 پرو ارائه می دهد.

اندروید 11 برای Poco F2 Pro

اول از همه نگاهی به آپدیت اندروید ۱۱ برای Poco F2 Pro بیندازیم. آپدیت پایدار اندروید ۱۱ برای Poco F2 Pro دارای شماره مدل ۱۲.۲.۱.۰ RJKEUXM است و به همراه پچ امنیتی اکتبر ۲۰۲۰ ارائه م

به نظر می رسد شیائومی آپدیت پایدار اندروید ۱۱ را برای دستگاه های واجد شرایط دیگر خود هم ارائه می دهد. سازنده گوشی های هوشمند چینی اخیرا با ارائه آپدیت اندروید ۱۱ برای می ۱۰ کار خود را در این زمینه شروع کرده است. هفته گذشته، شیائومی آپدیت اندروید ۱۰ برای Mi 10 duo را در اروپا انجام داد. به نظر می رسد این شرکت در حال گسترش همان روش به صورت دسته ای است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

جدا از این، ردمی k30 پرو همچنین آپدیت جدید اندروید ۱۱ را در چین دریافت می کند. برای کسانی که در جریان نیستند، ردمی k30 پرو در سطح جهانی به عنوان Poco F2 Pro شناخته می شود.

POCO X3 NFC هم در صدد پیوستن به این مجموعه است

به نظر می رسد پوکو همچنین در حال کار بر روی آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی POCO X3 NFC است. این دستگاه اخیرا به لیست گیکبنچ و کنسول گوگل پلی هم راه یافته است که هر دو لیست نشان می دهد که دارای سیستم عامل اندروید ۱۱ است. این بدان معنا است که در هفته های آینده باید شاهد ارائه آپدیت برای آن باشیم.

علاوه بر این، این آپدیت ابتدا باید برای بازار اروپا عرضه شود زیرا دستگاهی که دارای NFC است در واقع یک نسخه اروپایی است. بعد از اروپا ممکن است این آپدیت به نسخه های دیگر هم گسترش یابد.

به نظر می رسد که سازندگان گوشی های هوشمند مختلف با جدیت بیشتری نبست به چند سال گذشته آپدیت نرم افزار را شروع کرده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر