انفجار استارشیپ اسپیس ایکس بر روی سکوی پرتاب

انفجار استارشیپ اسپیس ایکس بر روی سکوی پرتاب

امروز تصاویری از انفجار بزرگ موشک استارشیپ شرکت اسپیس ایکس بر روی سکوی پرتاب بودیم که فقط خسارت مالی به همراه داشت و هیچ فردی در این حادثه آسیب ندیده است، بعد از این اتفاق ایلان ماسک در توییتر اعلام کرد اتفاقی است که افتاده و به فکر جبران آن خواهیم بود.

این شرکت در سال های گذشته عملیات ناموفق زیادی داشته اما موفقیت های چشمگیر و بسیار بزرگ این شرکت باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار عجیب و خاص از سوی این شرکت باشیم که در سطح بسیار بالایی ارائه داده شده است و خروجی جذابی به همراه دارند.

این انفجار باعث شد تا حدود ۱ میلیون دلار خسارت به اسپیس ایکس وارد شد و چند سکوی پرتاب این شرکت برای تست موشک های مختلف در این آتش سوزی از بین رفتند و اسپیس ایکس مجبور به بازسازی تمامی خط های ارسالی خود خواهد شد.

انفجار استارشیپ اسپیس ایکس قطعا باعث خواهد شد تا این شرکت برای جبران خسارت های وارده از این حادثه را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های جذاب در اجرایی کردن عملیات و پروژه های جدید خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خروجی قابل توجه و بسیار خاص این شرکت در سطح بسیار بالایی ارائه داده خواهد شد و خروجی جذابی به همراه خواهد داشت و می توان گفت این شرکت توانایی های بسیار زیادی از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا عملکرد مناسبی از خود به نمایش خواهد گذاشت.

انفجار استارشیپ اسپیس ایکس

بعد از سقوط ثانویه در اوایل امروز ، SpaceX SN10 Starship را در یک آزمایش پرواز در ارتفاع بالا راه اندازی کرد که ۱۰ کیلومتر بالاتر از زمین بود. تفاوت اصلی بین این آزمایش و پروازهای قبلی این است که نه تنها به درستی از طریق تلنگر مانور می دهد ، بلکه به آرامی روی بالشتک Boca Chica، TX فرود می آید – هیچ انفجاری در کار نیست.

بروزرسانی (۶:۳۶ بعد از ظهر ET): بنابراین ، در مورد موضوع عدم انفجار – فقط چند لحظه پس از فرود و قطع تغذیه زنده اسپیس ایکس ، SN10 با انفجار بر روی پد به پیشینیان خود پیوست. NASAS Spaceflight این واقعه را ثبت کرد – که الون ماسک آن را “تخلیه شرافتمندانه” از طریق دوربین های خود خواند. امیدوارم به زودی جزئیات بیشتری در مورد آنچه درست پیش رفته و چه چیزی نباشد ، داشته باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر