کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX سایبرپانک معرفی شد

کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX سایبرپانک ۲۰۷۷ رونمایی شد

چند روز پیش تصاویری از سوی انویدیا در توییتر منتشر شد که اشاره به طراحی کارت گرافیک جدید این شرکت در سبک سایبرپانک را نشان میداد که گفته می شود این طراحی یکی از خاص ترین نوع طراحی ها بر گرفته از بازی سایبرپانک می باشد.

این خبر به طور عجیب غریبی در فضای مجازی سرو صدا کرد و طرفداران زیادی هم برای بازی سایبرپانک و هم انویدیا درمورد طراحی خاص و عجیب این شرکت ها شده اند، اگر بخواهیم طراحی این محصول را بیان کنیم باید بگوییم که هیچ مشکلی ندارد و بدون عیب طراحی شده است.

طراحی کلی این کارت گرافیک برگرفته از طرح کلی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ می باشد و گفته می شود همین نیز باعث می شود تا بالا بودن زیبایی این کارت گرافیک باعث درخواست های زیاد از این کارت گرافیک نسبت به دیگر کارت های گرافیکی موجود در بازار باشد.

کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX سایبرپانک ۲۰۷۷ دارای یک مشکل بسیار بزرگی می باشد که طرفداران این کارت گرافیک را به یک چالش بسیار سنگینی دریافت می کند، انویدیا از این محصول حدود ۲۰۰ دستگاه تولید خواهد کرد و بهن افرای که از هشتگ #RTXOn  استفاده کنند به برترین ها از این کارت گرافیک تعلق خواهد گرفت.

این جایزه به طور دو نفری خواهد بود، یعنی هم خود فردی که هشتگ کرده و هم برای دوستی که آنرا تگ کرده است خواهد فرستاد و گفته می شود هیچ تفاوتی وجود نخواهد داشت و کاربرانی که قصد به دست آوردن آنرا دارند باید در شبکه های اجتماعی فعالیت خودشان را به طور جدی تری زیاد کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX سایبرپانک معرفی شد

انویدیا GeForce RTX سایبرپانک ۲۰۷۷

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد که منتظر عرضه نهایی این بازی می باشند که قرار بود در ماه سپتامبر عرضه شود که متاسفانه طبق قول های شرکت سازنده سایبرپانک زمان عرضه این بازی به تعویق افتاده است.

همین امر نیز باعث شده است تا فرصت مناسبی برای سایبرپانک پیش بیاید و بتواند از این طریق وقت زیادی خریداری کند و با سرگرم کردن کاربران برای به دست آوردن کارت گرافیک انحصاری خود بازی بتواند نسخه نهایی بازی را تمام کند.

هنوز مشخصات اصلی و کامل این کارت گرافیک منتشر نشده است اما باید منتظر ماند و دید که این شرکت چه برنامه هایی برای عرضه این محصول در نظر دارد و در کل نمی خواهد سری جدید این کارت گرافیک را عرضه و رونمایی کند.

کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX برای بازی سایبرپانک

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcworld

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر