انویدیا GeForce RTX 3090 قوی ترین کارت گرافیک دنیا

انویدیا GeForce RTX 3090 قوی ترین کارت گرافیک دنیا

Nvidia GeForce RTX 3090 اکنون به لطف ارسال ناخواسته میکرون از جزئیات حافظه به عنوان کارت گرافیک بعدی هاله از تیم Green تأیید شده است (PDF اکنون حذف شده است). با استفاده از این دانش ، ما بقیه چیزهایی را که انتظار داریم در RTX 3090 بیابیم ، جدا کرده ایم. Nvidia دارای یک شمارش معکوس برای بیست و یکمین سالگرد اولین GPU خود ، GeForce 256 ، برای اول سپتامبر است. کارتهای گرافیکی و بالای سلسله مراتب GPU در حال گرم شدن هستند.

ما در مورد سری Nvidia Ampere و RTX 30 به عنوان یک کل دیگر صحبت کردیم ، بنابراین این بحث صرفاً روی GeForce RTX 3090 متمرکز شده است. مشخصات حافظه ، تاریخ انتشار ، قیمت ، ویژگی ها و موارد دیگر.

اول ، نام تجاری GeForce RTX 3090 اولین پسوند ۹۰ سری است که از سال GTX 690 در سال ۲۰۱۲ دیده ایم. این یک نوع دوگانه GPU از GTX 680 بود ، اما بر اساس مستندات Micron ، RTX 3090 هنوز هم خواهد بود. یک GPU واحد. Spoiler: پشتیبانی چند GPU در بازی ها عملاً مرده است ، حداقل در پشتیبانی از زندگی. چرا ۹۰ برندینگ را برگردانید؟ ساده: این در را برای ردیف جدیدی از عملکرد و قیمت گذاری باز می کند. این خبر خوبی برای کیف پولهای ما نیست.

کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX 3090
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX 3090

ما در مورد اجتناب از جزئیات Micron و موارد دیگر در یک نمایش سخت افزار اخیر Tom ، بحث کردیم که می توانید در زیر مشاهده کنید. بیایید جزئیات را حفر کنیم.

انویدیا برنامه های زیادی برای عرضه و ساخت و تولید این کارت کرافیک با بهترین حالت های ممکن را به دست داشته و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب و قدرتمند از سوی این شرکت بسیار حرفه ای و فوق العاده دنیای فناوری و سخت افزار بوده ایم.

این کارت گرافیک با معماری جدید و سبک نوین طراحی نشان دهنده حالت های بسیار حرفه ای و خاص در صنعت کارت های گرافیک با حجم بسیا ربالا می باشد و اتفاقات بسیار ایده آل و جذابی را از خود به نمایش می گذارد که بسیار خاص و حرفه ای می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر