انویدیا GTS 2020 بخاطر کرونا به حالت دیجیتال تبدیل می شود

انویدیا GTS 2020 بخاطر کرونا به حالت دیجیتال تبدیل می شود

کنفرانس فناوری GTS شرکت انویدیا که در آن شاهد عرضه و رونمایی محصولات جدید انویدیا بوده ایم بخاطر کرونا لغو شده است، قرار بود در رویداد امسال شاهد عرضه پردازنده های ۷ نانومتری و کارت های گرافیک نسل جدید این شرکت باشیم.

صحبت های بسیار زیادی به وجود آمده است که ممکن از است این رویداد به جای لغو شدن، از حالت فیزیکی به حالت دیجیتالی و آنلاین باشد و به صورت یک نمایش ویدیویی آنلاین از طریق درگاه های معتبر شاهد این رویداد از سوی شرکت انویدیا باشیم.

شرکت انویدیا بر این معتقد می باشد که تکنولوژی فقط در حالت سلامتی انسان مفید می باشد و اگر سلامتی انسان وجود نداشته باشد تمامی امکانات و فناوری های به وجود آمده ارزشی نخواهند داشت و تبدیل به یک اختراع بی ثمر و بدون کاربرد برای بشر خواهند بود.

انویدیا GTS 2020 امسال که قرار بود باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود متاسفانه بخاطر کرونا ویروس لغو شد، ضربه ای که این بیماری به دنیای تکنولوژی وارد کرده است یک خسارت بسیار بزرگی می باشد که بعد از اتمام این ویروس شاهد اتفاقات بسیار بد و ناگواری برای این شرکت و دیگر شرکت ها خواهیم بود.

علاوه بر این همه خسارت های ناشی از ویروس کرونا، شرکت انویدیا پیشبینی خود را از لغو این رویداد کرده بود و با شیوع این ویروس در کشور چین اعلام کرده بود که برگزاری این رویداد در هاله ای از ابهام قرار دارد که متاسفانه حالت فیزیکی این رویداد به طور کامل لغو شد و شاهد یک لغو رویداد دیگر بر اثر ویروس کرونا بوده ایم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انویدیا GTS 2020 بخاطر کرونا به حالت دیجیتال تبدیل می شود

لغو انویدیا GTS 2020 : کرونا دامن گیر

این دوازدهمین رویدادی می باشد که بعد از شیوع کرونا لغو می شود، بزرگترین رویدادی که بر اثر این ویروس لغو شده است MWC بارسلون می باشد که سالانه در کشور اسپانیا برگزار می شود و تولیدکنندگان موبایل در آن گرد هم می آیند.

گفته می شود انویدیا قصد داشت در این رویداد کارتهای گرافیکی سری RTX 3000 را رونمایی کند که از قابلیت ها و امکانات بسیار جالب و کاربردی بهره می برند که کیفیت بسیار بالایی نسبت به دیگر سری های این شرکت و محصولات مشابه دارد.

این کنفرانس هر ساله در کالیفرنیا برگزار می شود و نام انحصاری آن GTC یا همان توسعه دهندگان انویدیا می باشد که با عرضه محصولات جدید و قابلیت های جدید انویدیا رو به رو هستیم که به معرض نمایش می گذارد. این رویداد قرار بود از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ مارس برگزار شود که به زمان دیگری موکول شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.