انویدیا RTX 3080 در ایسوس راگ :دنیای جدید سخت افزار

انویدیا RTX 3080 در ایسوس راگ :دنیای جدید سخت افزار

شرکت انویدیا از همکاری رسمی خود با ایسوس یک توییت انتشار کرد و در آنها با عنوان” بمب سخت افزاری” اعلام همکاری با ایسوس کرد، این حرکت قطعا اتفاقات خوب و خارق العاده ای در حوزه فناوری ایجاد خواهد کرد و می توان گفت شاهد حالت های هوشمندانه خواهیم بود.

عملکرد مثبت و بسیار قابل توجه این شرکت در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و شاهد حالت هایی هستیم که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و نصب کارت گرافیک انویدیا RTX 3080 بر روی لپتاپ های گیمینگ می تواند دنیای جدید ایجاد کند.

بله درست شنیدید، استفاده این کارت گرافیک قدرتمند درلپ تاپ های نسل جدید شرکت ایسوس و در سری نسخه های ایسوس راگ شاهد بهره گیری از این کارت گرافیک خواهیم بود که از تمامی لحاظ در سطح مناسبی ارائه داده می شود و حالت بسیار مناسبی دارد.

انویدیا RTX 3080 در ایسوس راگ می تواند اتفاقات جذابی به نمایش بگذارد و خروجی هوشمندانه و جذابی به همراه داشته باشد، قطعا طرفداران دنیای گیم منتظر چنین اتفاقی هستند که بتوانند خروجی هوشمندانه و قابل توجهی از خود به نمایش بگذارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقات بسیار بی نظیر و هوشمندانه این شرکت در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و ترکیب خوبی از خود به نمایش گذاشته و حالت های ایجاد شده در کیفیت قابل قبولی ارائه داده خواهد شد و تفاوت های مناسبی از خود به حالت اجرا در خواهد آورد.

انویدیا RTX 3080 در ایسوس راگ

ایسوس حالت های مناسبی در برگرفته و شاهد حالت های جذابی هستیم که این شرکت توانسته در سطح مناسبی از خود به نمایش بگذارد و حالت های ایجاد شده توسط ایسوس و انویدیا دنیای جدید از کارت گرافیک و سخت افزار را به نمایش می گذارد که قطعا تجربه خوبی به همراه خواهد داشت.

هر دو شرکت برای ساخت یک محصول انقلابی در حوزه سخت افزار آماده اند و می توانند قابلیت های جذابی از خود به نمایش بگذارند و خروجی جذاب به همراه داشته باشند و همین موضوع نشان دهنده ترکیب فناوری های بزرگ و قدرتمند دنیا برای ساخت یک محصول واحد و فوق العاده جذاب خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر