شیائومی جدیدترین رندر می پد ۵ را انکار کرد

طی چند ماه گذشته، چندین گزارش در مورد شیائومی می پد ۵ منتشر شده است. این تولید کننده چینی از زمان انتشار می پد ۴ در سال ۲۰۱۸ دیگر تبلت جدیدی را منتشر نکرده است. با این حال، با توجه به تقاضای زیاد بازار برای دستگاه هایی با صفحه نمایش بزرگ، حالا بازار تبلت ها سودآور است. حالا بسیاری از تولید کنندگان در حال بازگشت یا ورود به بازار تبلت ها هستند. ساندگانی مثل ریلمی قصد ورود و سازندگانی مثل شیائومی می خواهد به این بازار بازگردد.

شیائومی جدیدترین رندر می پد 5 را انکار کرد

اخیرا رندر های زیادی از می پد ۵ ارائه شده است که همه آنها هم از طراحی مشابهی پیروی می کنند. طراحی ماژول دوربین این تبلت همانند شیائومی می ۱۱ است. امروز وانگ هوا، مدیر کل روابط عمومی شیائومی، به پیامی از آخرین رندر شیائومی می پد ۵ پاسخ داد. در پیام وی چنین آمده است : استاندارد محصولات شیائومی اینگونه رشد نمی کند. این نشان می دهد که جزئیات ارائه شده در رندر ها بسیار دور از واقعیت هستند.

شیائومی می پد ۵

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نسخه پایین تر این تبلت با پردازنده دیمنسیتی ۱۲۰۰ و نسخه برتر با پردازنده اسنپدراگون ۸۷۰ ارائه خواهند شد. طبق شایعات، شیائومی می پد ۵ دارای دو نسخه پرچمدار خواهد بود. که نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی و سرعت نمونه برداری لمسی ۴۸۰ هرتزی خواهد بود. حدس و گمان هایی وجود دارد که این تبلت ها دارای حسگر اثرانگشت کناری هستند و از قلم هم پشتیبانی می کنند. که امکان رقابت با بهترین تبلت های سامسونگ، اپل و هواوی را به آن ها می دهد.

همچنین اطلاعات وجود دارد که می پد ۵ با پردازنده اسنپدراپون ۸۷۰ و باتری ۸۰۰۰ میلی آمپر ساعتی همراه هستند. رابط کاربری این تبلت ها منحصر به خود آن ها خواهد بود. حالت چند پنجره ای و حالت دسکتاپ در آن ارائه می شود. نسخه بعدی شامل منوی شروع و نوار وظیفه از ویندوز است.

اخیرا یکی از وبلاگ نویسان معروف ویبو فاش کرد که شیائومی می پد ۵ به اینترنت متصل شده است. مدل رمزی آن هم K81C است. وی همچنین گفت که این تبلت با شارژ فوق العاده سریع عرضه می شود. صفحه نمایش فوق العاده بزرگ با نرخ تازه سازی بالا، باتری بزرگ و پردازنده اسنپدراگون ۸۷۰ از ویژگی های بارز آن هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر