اهداف فوق العاده انویدیا برای سال ۲۰۲۰ در حوزه گیمینگ

اهداف فوق العاده انویدیا برای سال ۲۰۲۰ در حوزه گیمینگ

مدیرعامل انویدیا در یک توییت بسیار عجیب و جنجال بر انگیز اعلام کرد این شرکت در حال کار کردن برای بخش های متفاوت و بسیار فوق العاده ای می باشد که می تواند باعث شود تا شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت هوشمند خواهیم بود.

انویدیا چند سال گذشته به صورت انحصاری وجدی وارد بازار گیمینگ و صنعت گیم شده و امید دارد با داشتن تمرکز بسیار بالا در این حوزه نیز مانند حوزه سخت افزار دستاورد های بسیار بزرگی را به دست بیاورد که می تواند فوق العاده و خاص باشد.

این شرکت در برنامه های خود قرار است به بهترین نحو ممکن حالت های انحصاری و خاص را راه اندازی کند و به نوعی می توان گفت اهداف بسیار جذاب و خاصی را به همراه خواهد داشت و می توان گفت بهترین سال انویدیا در این دهه خواهد بود.

اهداف فوق العاده انویدیا در حوزه گیمینگ می تواند صنعت بازی و گیم را به طور کلی تغییر دهد و این تغییرات می تواند بسیار اساسی و حساس باشد و از تمامی حالت های ممکن و بسیار خاص می توان به جذب کاربرانی که تازه به حوزه گیم وارد شده اند یاد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انویدیا برنامه های کامل و خاصی را قطعا برای اجرایی کردن دارد و برای تمامی آنها پلن های متفاوت و خاصی را نسبت حالت هایی که به وجود خواهد آمد تعریف خواهد کرد تا بتواند بهترین حالت را برای کاربران خاص خود به وجود بیاورد.

اهداف فوق العاده انویدیا

اهداف فوق العاده انویدیا

هنوز هیچ حرف خاصی درمورد برنامه های انویدیا برای بازار های جهانی اعلام نشده است و شاهد این اتفاقات هستیم که می تواند بسیار خاص و هیجان انگیز باشد و این شرکت تبدیل به یکی از بهترین اتفاقات ممکن از سوی انویدیا برای بازار های جهانی باشد.

در کل می توان گفت بهترین اتفاقات در حال رخ دادن برای انویدیا می باشد و این شرکت قطعا توانایی اجرایی کردن حالت های بسیار متفاوت و خاصی را از خود دارد که می تواند نشان از بهتر بودن انویدیا در بازار های جهانی به بهترین شکل ممکن باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر