اورکلاک مادربرد ازراک برای پردازنده های اینتل آماده می باشد

اورکلاک مادربرد ازراک برای پردازنده های اینتل آماده می باشد

ارتقا دادن محصولات سخت افزاری و استفاده از نهایت استفاده آنها یکی از روش های بسیار مهم در دنیای فناوری می باشد و افراد زیادی برای اینکه بتوانند از قدرت بسیار بالا و زیاد قطعات سخت افزاری استفاده کننده از این روش بسیار کارآمد استفاده می کنند.

این بار شرکت ازراک اعلام کرده است مادربرد های این شرکت قابلیت های جدیدی برای خود خواهند داشت که کاربرانی که از تراشه های اینتل استفاده می کنند قدرت اورکلاک کردن زیادی داشته باشند و بتوانند نسبت به دیگر تراشه ها قدرت بسیار زیادی را دریافت کنند.

یعنی اینکه کاربران در تراشه های اینتل بر روی مادربرد های ازراک توانایی این را خواهند داشت که سرعت و قدرت زیادی را نسبت به دیگر مادربرد ها داشته باشند و همین نیز باعث خواهد شد تا کاربران زیادی برای خرید مادربرد های ازراک رو بیاورند.

اورکلاک مادربرد ازراک در سری Z این شرکت خواهد بود و قرار است به زودی نسخه جدیدی از این مادربرد از سوی شرکت ازراک ارائه شود که قطعا قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای را نسبت به دیگر مادربرد های موجود در بازار های جهانی خواهد داشت.

همچنین ازراک پیشنهاد کرده است برای اینکه کاربران بتوانند به طور کامل مراحل اورکلاک را در مادربرد های این شرکت اجرایی کنند، بهتر است از تراشه های نسل ۱۰ اینتل استفاده کنند تا بتوانند نهایت قدرت و سرعت را از پردازنده های موجود دریافت کنند و بهترین ارتقا را داشته باشند.

اورکلاک مادربرد ازراک برای پردازنده های اینتل آماده می باشد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اورکلاک مادربرد ازراک

مدیر اصلی ازراک اعلام کرده است فناوری های استفاده شده در مادربرد های جدید با فناوری BFB همراه خواهد بود و این شرکت تمام توان خود را برای اینکه کاربران بتوانند به طور کامل به مرحله اورکلاک راهی شوند و بتوانند بهترین نوع این عملیات را انجام دهند را خواهد داشت.

اورکلاک کردن یک روش بسیار مناسب برای استفاده کردن از تمام قدرت و حد توان قطعات سخت افزاری می باشد و شرکت ازراک این امکان را برای اینکه کاربرانی که از تراشه های اینتل استفاده می کنند بتوانند به طور کامل از روش ارتقا و بهره مند شدن از آخرین قدرت محصولات داشته باشند را فراهم می کند.

این شرکت اعلام کرده است مادربرد های خود را برای پشتیبانی از تراشه های جدید اینتل فراهم سازی می کند و به زودی این نسخه از محصولات از سوی این شرکت عرضه خواهد شد و اورکلاک کردن مخصوص پردازنده های شرکت اینتل در نسل ۱۰ خواهد بود.

در فناوری BFB که قرار است ازراک به زودی در مادربرد های نسل جدید خود اجرایی کند شاهد ارتقا قدرت و استفاده از تراشه ها خواهیم بود که به طور شگفت انگیزی افزایش خواهد یافت و باعث خواهد شد تا کاربران بتوانند به طور کامل از قدرت بسیار بالای پردازنده ها بهره مند شوند.

این فناوری جدید برای اورکلاک مادربرد ازراک بسیار مناسب می باشد و توانایی این را دارد که بتواند از سرعت انتقال داده از ۸۰۰ مگاهرتز به ۱۱۰۰ مگاهرتز تغییر داده شود که یک قدرت بسیار زیادی برای کاربر محسوب می شود که از الگوریتم بسیار پیچیده و جدید بهره مند خواهد بود و امید اورکلاک های قدرتی را در محصولات جدید برای نسخه های جدید این شرکت خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر