برای اولین بار در یک گفتگو درباره هواوی P50 گفته شد

امروز تلنگری در گفتگو عمیقی با وانگ یونگانگ، مدیر کل محصولات سری P هواوی زده شد. وی نه تنها در مورد کل سری P40 صحبت کرده و به تفاوت های مهم میان هواوی P40، هواوی P40 پرو، هواوی P40 پرو پلاس اشاره کرد بلکه برخی از اطلاعات گوشی هوشمند آینده این شرکت یعنی هواوی P50 را هم فاش کرد.

هواوی P50

وانگ یونگانگ گفت که سری هواوی P پرچمدار گوشی های هوشمند هواوی است. این خط تولید همیشه عکاسی هوشمندانه و زیبایی شناسی فناوری را به عنوان دو عامل اصلی سری در نظر می گیرد. از نظر طراحی، هواوی از P6 اصرار به زیبایی در یک نگرش داشت. ما این را در رنگ بسیار شفاف P20، طرح آینه ای P30 و سرامیک نانو میکروبلور در P40 دیدیم.

سه مزیت بارز هواوی P40 :

  • ماده استفاده شده در بدنه این سری احساس گرما و حس در دست گرفتن ماده یشم مانند منتقل می کند
  • توانایی ضد فشار بسیار بهبود یافته است
  • حس تازگی برای مدت طولانی

همچنین، وان یونگانگ اظهار داشت هواوی که از نظر عکاسی هوشمند، از هواوی P9 همکاری خود را با لیکا آغاز کرده و دوربین دوگانه با قابلیت لیکا را راه اندازی کرده است. بعدا هم P10 و P20 با یک عکاسی هوشمند همراه شدند.

P30 از عکاسی فوق العاده شب یا همان سوپر نایت و تله فوتو پشتیبانی کرد. سری P40 حتی از آن ها هم فراتر رفت. و علاوه بر بزگترین سنسور در گوشی های هوشمند، از زوم اپتیکال ۱۰ برابری، زوم ترکیب ۲۰ برابری و زوم دیجیتال ۱۰۰ برابری پشتیبانی کرد.

هواوی P50

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چرا هواوی P40، هواوی P40 پرو و هواوی P40 پرو پلاس در یک زمان رونمایی شد؟

وانگ یونگانگ گفت که این سه گوشی هوشمند عکاسی هوشمند و ویژگی های تکنولوژیکی سازگار با سری P را به طور کامل به ارث برده اند. هر سه وشی از یک دوربین اصلی ۱/۱.۲۸ اینچی استفاده کرده اند که جلو دوربین عکسبرداری با کیفیت بالا و فوکوس سرعت هشت هسته را قرار میگرند.

هر سه مدل از صفحه نمایش های منحنی استفاده می کنند، در حالی که P40 پرو و P40 پرو پلاس از صفحه نمایش های چهار طرف منحنی استفاده کرده اند. این سه محصول دارای بسیاری از مشخصات یکسان و متفاوت زیادی هستند. بنابراین این سری انواع مصرف کنندگان را راضی می کند.

از نظر میزان فروش، هواوی P40 نسبت به گوشی های هوشمند سری قبلی P از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است.

چه اطلاعاتی درباره هواوی P50 فاش شده است؟

در مورد گوشی هوشمند هواوی P50، وانگ یونگانگ گفت: هر نسل از سری P در بهار هر سال عرضه می شود. و حداقل ۱۸ ماه روی تحقیق و توسعه آن کار می کند.

بنابراین از سال گذشته هواوی محصولات سری P را برای سال آینده آماده می کند. تاکنون این تحقیق و توسعه به پایان رسیده است. و نسل بعدی محصولات سری P در آینده باید بسیار خلاقانه و رقابتی باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر