اولین افشای شیائومی می ۱۰s – رونمایی در نیمه دوم سال ۲۰۲۰

شیائومی می ۱۰s

حدودا یک ماه از انتشار آخرین پرچمداران شیائومی می گذرد . سری می ۱۰ شیائومی. اکنون گمانه زنی های اخیر حاکی از این است که این سری عضو جدیدی را خود ملحق می کند. طبق گزارش ویبو (ایستگاه چت دیجیتال)  “سوپر کاپ” شیائومی می ۱۰s در نیمه دوم سال وارد بازار می شود. خوب این دستگاه تنها در صورتی رونمایی می شود که همه چیز طبق برنامه جلو برود.

علاوه بر این، این گزارش ادعا می کند شیائومی می ۱۰s پس از انتشار سری جدید میکس روانه بازار خواهد شد. سری میکس هم که برای رونمایی در ماه سپتامبر یا اکتبر زمان بندی شده اند بنابراین ممکن است این دستگاه در ماه نوامبر یا دسامبر رونمایی شود.

شیائومی می 10s

این اولین بار است که در مورد شیائومی می ۱۰s خبری می شنویم. از هم اکنون نمی توان این اطلاعات را تائید کرد ، بنابراین بهتر است آن را با یکمی چاشنی میل کنیم. مدت زمان زیادی طول کشید که شیائومی سری دیجیتالی جدیدی را با پسوند S رونمایی کرد. در حقیقت آخرین مورد شیائومی می ۵s است که در سپتامبر ۲۰۱۶ وارد بازار شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شیائومی می 10s

تحلیلگران بر این باورند که اگر این دستگاه وجود داشته باشد، باید امکاناتش کمی بالاتر از می ۱۰ باشد. گمانه زنی هایی وجود دارد که اگر به این ها توجه کنیم این دستگاه باید به نسخه به روز شده پردازنه کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ مجهز باشد تا این مسیر پر قدرت شیائومی را ادامه دهد.

علاوه بر این ، توسعه دستگاه های پرچمدار شیائومی امسال با می ۱۰s به پایان نمی رسد. گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه پروژه ارتقا شیائومی می میکس آلفا با اسنپدراگون ۸۶۵ آغاز شده است.

می میکس آلفا قبلی از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس بهره می برد. از ۱۲ گیگابایت رم، ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی، باتری داخلی ۴۰۵۰ میلی آمپر ساعتی استفاده می کند و از فلاش سیمی ۴۰ واتی پشتیبانی می کند. SD855 شیائومی می میکس آلفا هنوز وارد بازار نشده است. بنابراین، جای تعجب دارد که یک پروژه ارتقا با اسنپدراگون ۸۶۵ در راه است.

نظر شما در این پست ما در مورد شیائومی می ۱۰s چیست؟ به نظر شما این یک حرکت خوب از شیائومی است؟ نظراتتون رو زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ithome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.